آموزش خاموش شدن کامپیوتر بعد از دانلود در اربیت دانلودر

برنامه اربیت دانلودر با محیط کاربری ساده ای که دارد می تواند جایگزین خوبی برای اینترنت دانلود منیجر باشد. این برنامه رایگان است و نیازی به کرک ندارد. علاوه بر این سرعت بالاتری در دانلود فایل نسبت به دانلود منیجر دارد.

پیشنهاد می کنم اربیت دانلودر را نصب کنید و از دانلود فایل هایتان لذت ببرید. این برنامه تمام امکانات دانلود منیجر را دارد. کاربرد نرم افزارهای مدیریت دانلود بیشتر بخاطر دانلود فایل در زمان خاصی است.

مثلا زمانی که شما در کنار کامپیوتر خود نیستید یا دانلود شبانه دارید، با استفاده از این گونه برنامه ها کامپیوتر را زمانبندی می کنید. به این صورت در زمانی که مشخصی کرده اید، فایل دانلود خواهد شد.

اما اگر در نزدیکی کامپیوتر خود نباشید بعد از اتمام دانلود کامپیوتر روشن می ماند. برای خاموش شدن کامپیوتر بعد از دانلود امکانی وجود دارد. این قابلیت هم در دانلود منیجر و هم در اربیت دانلودر وجود دارد.

با اعمال تنظیمات در نرم افزار می توان زمان خاموش شدن سیستم را تعیین کرد. به طوری که بعد از اتمام دانلود سیستم به طور خودکار خاموش شود. در این سری از آموزش های اربیت دانلودر به این موضوع می پردازیم.

برای آموزش خاموش شدن کامپیوتر بعد از دانلود با اربیت دانلودر ادامه پست را حتما بخوانید. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

آموزش خاموش شدن کامپیوتر بعد از دانلود در اربیت دانلودر

برای فعال کردن گزینه خاموش شدن کامپیوتر بعد از دانلود با اربیت دانلودر برنامه را اجرا کنید. وقتی برنامه باز شد روی منوی Tool در برنامه اربیت دانلودر کلیک کنید.

انتخاب منوی Tool 

در منوی Tool گزینه Turn Off Computer When Done را تیک بزنید. با انتخاب این گزینه هر زمان که دانلود فایل های شما تمام شد، به طور خودکار کامپیوتر خاموش می شود.

انتخاب گزینه Turn Off Computer When Done

توجه داشته باشید که کاربرد این گزینه برای زمانی است که شما از کامپیوتر دور هستید. سعی کنید برنامه را همیشه روی این گزینه نگذارید. خصوصا زمانی که در حال کار با کامپیوتر هستید و همزمان دانلود می کنید. زیرا با خاموش شدن کامپیوتر تمام برنامه های شما نیز بسته می شود و امکان از دست رفتن اطلاعات برنامه های در حال اجرا هست.

برای برداشتن این قابلیت از روش بالا تیک گزینه Turn Off Computer When Done را بردارید.

اگر سوال یا تجربه ای دارید آن را در زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.