نصب نرم افزار اندروید روی سیستم عامل ویندوز

نصب نرم افزار اندروید روی کامپیوتر و لپ تاپ خصوصا برای کاربرانی که با آن کسب درآمد می کنند بسیار مهم است. خوشبختانه می توان نرم افزار های اندروید را روی سیستم عامل ویندوز نصب کرد.

برای نصب نرم افزار اندروید روی ویندوز باید از یک نرم افزار شبیه ساز کمک بگیرید. نرم افزار های شبیه ساز اندروید سیستم شما را تبدیل به بستری برای نصب انواع برنامه ها و بازی های اندروید می کنند.

دیگر نگران بازی ها و اپلیکیشن های اندرویدی که نمی توانید روی گوشی خود نصب کنید نباشید. با نصب نرم افزار شبیه ساز اندروید تمام برنامه های سازگار با سیستم عامل اندروید روی ویندوز قابل اجرا هستند.

در این پست به معرفی معروف ترین شبیه ساز اندروید، نرم افزار BlueStacks (بلو استکس) می پردازیم. برای نصب و استفاده از آن می توانید مقاله بعدی ما را دنبال کنید. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

نصب نرم افزار اندروید روی سیستم عامل ویندوز

نصب نرم افزار اندروید روی ویندوز با BlueStacks

بسیاری از کاربران علاقمندند که نرم افزار های روی گوشی خود را روی کامپیوتر نصب کنند. افرادی که با اپلیکیشن های اندروید کسب و کاری راه اندازی کرده اند، برای راحتی خود ترجیح می دهند این برنامه ها را روی کامپیوتر خود داشته باشند.

نصب نرم افزار اندروید روی ویندوز با استفاده از شبیه سازها امکان پذیر است. یکی از نرم افزار های بسیار پرکاربرد نرم افزار BlueStacks (بلو استکس) است.

نرم افزار BlueStacks برنامه ای حرفه ای است که می توانید بسیار راحت بین ویندوز و اندروید سوئیچ کنید. آیکون برنامه های اندروید را روی Desktop کامپیوتر قرار دهید.

اگر نمی خواهید برای بازی و برنامه های دیگر به موبایل تان فشار بیاورید BlueStacks راه حل مناسبی است. با نصب این شبیه ساز شما برنامه هایی نظیر کلش آف کلنز، اینستاگرام، واتس اپ و … را روی کامپیوتر خود دارید.

هم چنین افراد علاقمند به برنامه ها و بازی های اندروید که موبایل اندرویدی ندارند نیز می توانند از این طریق به برنامه ها و بازی ها ی اندرویدی دسترسی داشته باشند.

برای نصب نرم افزار اندروید روی ویندوز کافی ست ابتدا برنامه BlueStacks را دانلود کرده و روی کامپیوتر نصب کنید. به این ترتیب برنامه ها و بازی های اندروید روی کامپیوتر قابل اجرا هستند.

قابلیت های نرم افزار شبیه ساز BlueStacks (بلو استکس)

  • نصب و اجرای اکثر برنامه ها و بازی های اندروید روی سیستم عامل ویندوز با تمام ویژگی های آن ها
  • امکان همگام سازی برنامه
  • قابلیت پشتیبان گیری از برنامه
  • قابلیت اتصال به اینترنت
  • گرافیک بالا
لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=9062
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.