آموزش تصویری بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

برای بازگردانی اکانتی که توسط افراد سودجو هک شده است راه حل هایی لازم است که شما در مقاله آموزش تصویری بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام که توسط گروه ایده آل تکنولوژی طراحی شده است با آن آشنا خواهید شد.

آموزش تصویری بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

اگر اکانت اینستاگرام شما توسط افراد و هکرها مورد حمله قرار گرفته است اصلا نگران نباشید گروه ایده آل تکنولوژی روش بازگردانی اکانت اینستاگرام را به شما آموزش می دهد. ما در این متن قصد داریم به شما در مورد برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام صحبت کنیم.

این نکته در ذهن شما قرار دارد که زمانی که اکانت شما هک می شود فکر کنید که این کار توسط یک هکر سایبری انجام شده است اما همیشه آن چیزی که فکر می کنید وجود ندارد و این ضعف می تواند از سمت شما باشد. با یافتن رمز عبور اکانت اینستاگرام افراد به راحتی می توانند برنامه شما را هک کنند.

یکی از مواردی که باعث می شود اکانت اینستاگرام شما مورد حمله قرار گیرد قرار داردن رمز عبور و پسورد آسان است قرار دادن شماره همراه یا سال تولد می تواند باعث دستیابی آسان به اکانت شود.

هکرها و افراد سودجو حتی در برخی شرایط سعی می‌کنند تا به طور غیر مستقیم از زبان شما حرف بکشند و مسیر خود برای حدس زدن و هک کردن پسورد اکانت های مختلف شما را راحت تر کنند.

بنابراین از آنجایی که هک شدن اکانت اینستاگرام بسیار شایع شده است، نیاز به برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام هم در کنار آن پر اهمیت‌تر از گذشته است. اما چگونه می‌توانید اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

اولین موردی که برای بازگرداندن اکانت استفاده می شود تماس با کارشناسان و افرادی است که می توانند به اکانت شما دسترسی پیدا کنند و مشکلات را حل کنند.

دومین راه حل  این است که شما باید به اپلیکیشن اینستاگرام رفته و مشکل خود را بیان کنید و برای انجام این راه حل شما باید مرحله های زیر را انجام دهید:

برنامه را در گوشی نصب و اجرا کنید در قسمت صفحه ورود به اکانت گزینه Get help signing in  را انتخاب کنید.

بعد از انجام مرحله بالا گزینه Use Username or Email را لمس کنید.

به عکس توجه کنید شما باید ایمیل یا username خود را در این قسمت وارد کنید.

 در مرحله بعد باید مثل عکس بالا گزینه Need more help را انتخاب کنید.

بعدر از انجام مراحل بالا  مانند صفحه موجود باید اطلاعات کامل را در مورد اکانت خود در اختیار این برنامه قرار دهید.اگر اکانت مورد نظر شما شخصی است باید گزینه Personal account with photos of me را انتخاب نمایید و در قسمت آخر مشکل کامل خود را برای این برنامه بنویسید. پس از انجام مراحل نام برده شما باید گزینه Submit Request را اننتخاب نمایید.

یکی از موارد دارای اهمیت زیاد برای برگرداندن اکانت شما قسمت آخر است که افراد باید اینستاگرام را قانع کنند که اکانت آن ها هک شده است.

پس از آنکه مراحل بالا را به صورت کامل و درست انجام دادید از سوی اینستاگرام ایمیلی ارسال می شود شما باید وارد ایمیل شوید و بر روی لینک کلید کنید تا به شما اطلاعات را بدهد. حال قادر هستید که رمز جدید برای اکانت خود وارد کنید و به صفحه خود دسترسی پیدا کنید.

چگونه از هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟

کاربران با رعایت چند نکته ساده می توانند از هک شدن اینستاگرام توسط هکرها جلوگیری کنند.

برای اکانت خود رمز عبور آسان انتخاب نکنید.

اطلاعات کامل را برای اکانت وارد کنید و آن را به یک برنامه اجتماعی معتبر خود  وصل کنید یا بر روی شماره همراهی که همیشه در دسترستان است ثبت کنید.

فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله ای .

سایر آموزش های اینستاگرامی

آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام

روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام – رمز فراموش شده

آموزش نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام (Instagram)

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. abas ramezani می گوید

    behtarinid

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.