فارسی کردن اینستاگرام – تغییر زبان اینستاگرام از فارسی به انگلیسی

فارسی کردن اینستاگرام یکی از قابلیت های مفید برای راحتی فارسی زبانان است که به این پیام رسان اضافه شده است. پیام رسان اینستاگرام به محبوب ترین و پرطرفدارترین پیام رسان ایران تبدیل شده است. کاربران این اپلیکیشن با ویژگی هایی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد روز به روز در حال افزایش است.

خوشبختانه در بروز رسانی های اخیر زبان فارسی به اینستاگرام اضافه شده است. کاربران فارسی زبان اینستاگرام می توانند از این پس اینستاگرام خود را به راحتی فارسی کنند. از این رو کار را برای کاربران این پیام رسان محبوب آسان کرده است.

در آموزش امروز به نحوه فارسی کردن اینستاگرام می پردازیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

چگونه اینستاگرام خود را فارسی کنیم؟

یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی با آن مواجه هستند، زبان انگلیسی برنامه ها است. خصوصا تغییر تنظیمات دلخواه در اپلیکیشن کار را برای کاربران ایرانی کمی مشکل می کند. اما نگران نباشید. این برنامه قابلیت فارسی کردن را دارد.

برای فارسی کردن اینستاگرام اگر هنوز برنامه را بروز رسانی نکرده اید حتما آن را آپدیت کنید. می توانید به گوگل پلی گوشی خود مراجعه کرده و برنامه را بروز رسانی نمایید.

بعد از آپدیت برنامه باید به بخش تنظیمات برویم. روی عکس پروفایل خود بزنید تا وارد صفحه پروفایل شوید. در آخرین نسخه اینستاگرام روی علامت سه خط بالا سمت راست برنامه بزنید.

انتخاب علامت سه خط بالای صفحه پروفایل

در منویی که در کنار صفحه پروفایل شما نمایان می شود گزینه Settings را انتخاب کنید.

انتخاب گزینه Settings

در صفحه تنظیمات (Settings) گزینه Language را پیدا کنید. سپس آن را انتخاب کنید تا وارد صفحه زبان هایی که اینستاگرام پشتیبانی می کند شوید.

انتخاب گزینه Language

فارسی کردن اینستاگرام

در بخش Language زبان فارسی را مطابق تصویر زیر پیدا کنید. روی آن بزنید تا علامت تیک سبز رنگ کنار زبان فارسی را مشاهده کنید.

فارسی کردن اینستاگرام

حالا اینستاگرام را ببندید و کمی صبر کنید. سپس دوباره آن را اجرا کنید. به صفحه پروفایل اینستاگرام باز گردید. به منوهای آن سر بزنید. زبان شیرین فارسی را در بخش های مختلف برنامه و منوها مشاهده می کنید.

اگر بعد از باز کردن اینستاگرام هم چنان زبان برنامه انگلیسی بود یک بار اپلیکیشن را از گوشی خود پاک (Uninstall) کنید. سپس برنامه را از گوگل پلی دانلود کرده و دوباره اقدام به نصب اینستاگرام کنید. تا تنظیمات روی برنامه اعمال شود.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=9929
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. حسن رضايي می گوید

    خيلي خيلي كاربدي و عالي ، ممنونم

    1. الهام ابراهیمی می گوید

      سلام ممنونم از اینکه سایت ما رو انتخاب کردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.