Aorus و معرفی داک گرافیکی برای لپتاپ

Aorus و معرفی داک گرافیکی برای لپتاپ

برند Aorus گیگابایت در حقیقت برند گیمینگ شرکت تایوانی به شمار می رود که تاکنون گیگابایت سخت افزار، لپتاپ، دستگاه های دسکتاپی گیمینگ و برخی دیگر را با این برند معرفی کرده است. حال در جریان نمایشگاه اخیر کامپیوتکس ۲۰۱۷، تایوانی ها داک گرافیکی را با برند Aorus معرفی کردند.

این داک کمک می کند تا لپتاپ های به وسیله آن قدرت گرافیکی بیشتری پیدا کرده و پردازش های گرافیکی سنگین را به آسانی انجام دهند. بنابراین باید داک گرافیکی جدید را کاربردی دانست زیرا در بیشتر مواقع لپتاپ ها نیازمند داک گرافیکی جهت پردازش بهتر هستند.

در این میان داک جدید مورد اشاره گزینه مناسبی با قابلیت پشتیبانی از کارت های گرافیک GTX 1070 شرکت انویدیا محسوب می شود. گیگابایت این داک را در ابعاد کوچکی طراحی کرده از این رو افراد قادر نخواهد بود کارت های گرافیکی دو فن در آن جای دهند.

بنابراین تنها می توان کارت گرافیک کوچک GTX 1070 مینی را در این داک جای داد و افراد قادر نخواهند بود به دیگر کارت های بزرگتر اکتفا کنند. طراحی گیمینگ با پنلی با هواکش جهت عبور و خروج هوا از داخل آن طراحی این داک Aorus را مطلوب کرده است.

با پشتیبانی این داک از پورت تاندربولت ۳ می توان آن را به لپتاپ دیگری متصل کرد. شرکت Aorus قیمت این داک را ۵۹۹ دلاری اعلام کرد اما هیچ اشاره ای به تاریخ عرضه و دیگر جزئیات آن نداشت. بنابراین به کمک چنین داکی می توان آن را با اولترابوک همراه ساخت و قدرت گرافیکی را افزایش داد.

پیشتر شرکت هایی چون ایسوس، MSI، ریزر و چندی دیگر داک گرافیکی معرفی کردند و حال نوبت گیگابایت رسیده تا با برند Aorus داک گرافیکی را معرفی کند و بزودی در بازار عرضه دارد. در اخباری مرتبط گیگابایت لپتاپ های گیمینگ و دستگاه های کامپیوتری دسکتاپی را معرفی کرد تا در نمایشگاه مورد بحث خوش بدرخشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.