پیوستن LG به جمع تأمین‌کنندگان نمایشگر اولد برای اپل از سال ۲۰۱۹

پیوستن LG به جمع تأمین‌کنندگان نمایشگر اولد برای اپل از سال ۲۰۱۹

اگر پیگیر آخرین اقدامات کمپانی “ال جی ” می باشید،پیشنهاد میکنیم این خبر را از دست ندهید..شرکت ال‌جی، (به انگلیسی: LG Corporation) شرکت خوشه‌ای کره‌ای است. این شرکت پس از سامسونگ، دومین شرکت خوشه‌ای (فعال در چند صنعت) در کشور کره جنوبی می‌باشد. ال‌جی محصولات خود را در سه بخش: وسایل الکترونیکی، مواد شیمیایی و تجهیزات مخابراتی تقسیم نموده، که هر کدام از بخش‌ها، تحت مدیریت یک یا چند شرکت تابعه و زیرمجموعه قرار دارند.شرکت‌های تابعه گروه ال‌جی عبارتند از: ال‌جی الکترونیکس، زنیت، ال‌جی دیسپلی، ال‌جی تلکام و ال‌جی کم که در بیش از ۸۰ کشور جهان فعالیت می‌کنند.
با توجه به تاریخچه درخشان کمپانی بزرگ “ال جی”،در همین راستا،یک رسانه‌ی کره‌ای ادعا کرده است که “ال‌جی” از سال ۲۰۱۹ به جمع تأمین‌کنندگان نمایشگر اولد برای اپل می‌پیوندد.

به تارگی، وب‌سایت پتنتلی‌اپل گزارشی با عنوان «شروع تولید نمایشگرهای OLED ال‌جی از پایان ماه جاری، راهی به سوی آینده‌ی تجارت اپل» منتشر کرد. اخیرا، نیز رسانه‌ی کره‌ای The Bell اعلام کرد ال‌جی دیسپلی دو دستگاه Canon Tokki OLED دیگر تهیه کرده است. باید خاطر نشان کرد که، ال‌جی دیسپلی دو دستگاه خلأ دیگر از Canon Tokki خریداری کرده است که برای تولید نمایشگرهای اولد آیفون، تجهیزات کلیدی به حساب می آیند. بد نیست اشاره کنیم که،در حال حاضر سامسونگ اصلی‌ترین تأمین‌کننده‌ی نمایشگرهای اولد برای اپل است که توانسته‌ محدودیت‌های کیفی این کمپانی را تأمین کند.

 

پیوستن LG به جمع تأمین‌کنندگان نمایشگر اولد برای اپل از سال ۲۰۱۹

 

شایان ذکر است که،در گزارش وب‌سایت کره‌ای بیشتر به این موضوع اشاره شده است که ال‌جی دیسپلی دو دستگاه جدید را ماه دسامبر سال جاری و فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی نصب خواهد کرد. این دو دستگاه بزرگ فقط یکی از دستگاه‌ها را در کارخانه E6 نصب می‌کند. این در حالی است که سامسونگ به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی نمایشگرهای اولد برای گوشی‌های هوشمند، ۹۵ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و با همکاری شریک ژاپنی خود از سال ۲۰۱۵، بازار را به‌صورت انحصاری در اختیار دارد.

کمپانی  سامسونگ و برخی از سازندگان چینی نمایشگر مانند BOE، بخش اعظم سفارشات را به خود اختصاص داده‌اند. ماه می بود که گزارشی مبنی بر مذاکره‌ی اپل با BOE منتشر شد.متن این گزارش به شرح زیر می باشد:

((بخاطر ترس از موانع تولید و قیمت بالا، ال‌جی دیسپلی اخیرا همکاری خود را با کمپانی کره‌ای Sunic System آغاز کرده است تا بتواند خودش دستگاه‌های مورد نیاز را تولید کند،منابع خبری رسانه‌ای کره‌ای تأیید کرده‌اند دستگاه‌های جدید می‌تواند تولید سفارشات اپل را تضمین کند. در این گزارش به‌صورت ویژه به این موضوع اشاره شده است که دو دستگاه جدید کانن توکی می‌تواند میزان تولید ال‌جی دیسپلی را افزایش دهد و انتظار می‌رود فرایند تولید از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود.))

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.