آنچه که باید درباره با فلش مموری های تازه اپیسر بدانید

آنچه که باید درباره با فلش مموری های تازه اپیسر بدانید

اگر شما جزء افرادی هستید که کار شما بسیار مرتبط با لوازم جانبی نظیر فلش مموری میباشد،به شما پیشنهاد میکنیم که این خبر را تا انتها بخوانید..شایان ذکر است که مقاوت وکارایی محصولات و تجهیزات کامپیوتری یک اصل مهم و بسیار حیاتی برای مصرف کنندگان وکاربران می باشد.

همچنین باید افزود ،مقاومت محصولات و گجت های کامپیوتری در برابر آب و گرد و غبار به یکی از مهمترین فاکتورهای کاربران در خریدها و تامین نیازهایشان است و اپیسر (از جمله شرکت های تایوانی تولید کننده محصولات گروه کامپیوتر که در ایران نیز حضور پررنگی دارد) از جمله نام هایی است که با تولید حافظه های دارای این مشخصه، خواسته کاربرانش را برآورده کرده است،وخوشبختانه تا به امروز توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

کمپانی اپیسر فلش مموری های جدیدی به نام های AH13A و AH15A را به بازار ایران عرضه نموده است. این محصولات دارای گیره فلزی هستند که با یک دست باز و بسته می شوند. همچنین بدنه ساخته شده تمام فلزی، آنها را در برابر ضربه، آب، و گرد و غبار مقاوم می نماید که در نهایت منجر به حفاظت از اطلاعات شما در داخل این حافظه ها می شود.

 

آنچه که باید درباره با فلش مموری های تازه اپیسر بدانید


در بخش زیر قصد داریم به “طراحی” این فلش مموری بپردازیم:

فلش مموری های AH13A و AH15A بدنه ای براق دارند و به خاطر داشتن گیره ای که با یک دست به جاسوئیچی یا لوازم جانبی متصل می شود، به راحتی می توانید آنها را با خود حمل نمایید. بدنه این محصولات به صورت ارگونومیک ساخته شده که باز و بسته کردن گیره را آسان می نماید.AH13A در رنگ نقره ای براق و AH15A در رنگ دودی براق عرضه می گردد و هر دوی آنها ضمن برخورداری از بدنه ای فلزی، در برابر ضربه نیز مقاومند. علاوه بر این، تکنولوژی COB مقاومت این فلش مموری ها را در برابر آب و گرد و غبار تضمین می کند.

در انتهاشایان ذکر است که بگوییم؛ که AH15A از استاندارد USB 3.1 و AH13A هم از USB 2.0 پشتیبانی می کند. هر دو مدل دارای ظرفیت های ۸، ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایت هستند، و ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت فقط در مدل AH15A عرضه شده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.