زوتاک و رونمایی از مینی کامپیوتری در کامپیوتکس ۲۰۱۷

زوتاک و رونمایی از مینی کامپیوتری در کامپیوتکس ۲۰۱۷

زوتاک کمپانی مطرحی در زمینه تولید دستگاه های کامپیوتری به شمار می رود که تاکنون محصولات مختلفی را در بازار عرضه داشته و از جمله آنها باید به مینی کامپیوتر اشاره داشت. مینی کامپیوترها به دلیل اشغال فضایی کوچک بسیار کاربردی هستند و می توان آنها را در هر مکانی به کار گرفت.

در این میان شرکت مذکور زوتاک طی نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ که کمپانی های مختلفی با حضور در آن محصولات متعددی را معرفی کردند، به تازگی مینی کامپیوتر جدیدی معرفی نمود. این مینی کامپیوتر به شماره مدل P1225 بوده و نام دقیقی برای آن اعلام نشد.

اما با توجه به تصاویر یک کامپیوتر کوچک و کاربردی بوده و احتمالا با مشخصات سخت افزاری رده پایه ای نیز همراه است. در ظاهر ابعاد کوچکی شامل حال آن شده و حتی می توان به جای دادن دستگاه درون جیب پرداخت، زیرا ابعاد بزرگی نداشته و فضای بسیار کمی را اشغال خواهد کرد.

از مشخصات دستگاه باید به پردازنده Celeron N3350 آپولولیک اینتل، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی، حافظه رم ۴ گیگابایتی، اسلات کارت microSDXC ، پورت USB-C، پورت DisplayPort، بلوتوث ۴٫۲ و فناوری بی سیم ۸۰۲٫۱۱ac و برخی دیگر اشاره داشت.

جزئیات بیشتری از مینی کامپیوتر P1225 زوتاک در دسترس نبوده تا به آن اشاره کرد و برای کسب اطلاعات بیشتر می بایست به وب سایت رسمی کمپانی مذکور مراجعه کرد. شایان ذکر بوده پیشتر این شرکت چندین کارت گرافیک، مینی کامپیوتر و دیگر دستگاه های مرتبط با صنعت کامپیوتری را رونمایی نمود.

اطلاعات کافی از محصول مورد بحث کوچک زوتاک در دست نیست و انتظار می رود بزودی شرکت مورد بحث آن را ارائه دهد. همانطور که می دانید بیشتر کمپانی ها بدون هیچ اطلاعاتی محصول موردنظر را معرفی می کنند و جزئیات تکمیلی را در زمان دیگری به مخاطب و رسانه ارائه می دهند.

زوتاک نیز قصد داشته جزئیات بیشتر P1225 بعدها ارائه دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.