بهترین ماسک های طبیعی صورت

بهترین ماسک برای پوست

شاید مراقبت از پوست برای شما تنها در حد استفاده از پاک کننده های آرایشی، مرطوب کننده و کرم های ضد آفتاب تعریف شده باشد. اما برای داشتن پوستی لطیف تر بهتر است مراقبت از پوست را یک قدم جلوتر ببرید. استفاده از ماسک ها به طور منظم می تواند به سلامت و زیبایی پوست شما بسیار کمک کند. اگر نگران مواد شیمیایی موجود در ماسک ها هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از ماسک های طبیعی است. این نوع از ماسک ها به راحتی در منزل قابل تهیه هستند و ضرری برای پوست شما ندارند.

ماسک خیار

حتما شما هم شنیده اید که خیار به طراوت و شادابی پوست کمک می کند. اما تنها خوردن خیار کافی نیست. قرار دادن خیار خام بر پوست، یا مخلوط کردن آن با مواد دیگر برای ایجاد ماسک صورت خیار، می تواند نتایج خوبی داشته باشد. خیار ها حاوی آنتی اکسیدان، ویتامین A، B1، C، بیوتین و پتاسیم هستند و خواص ضد التهابی دارند.

ماسک خیار و گلاب برای شادابی پوست، ماسک خیار ، نعنا و تخم مرغ برای نرم کردن پوست، ماسک خیار و لیمو ترش برای جلوگیری از افتادگی و چروک پوست، ماسک خیار و شیر برای برطرف کردن کک و مک مفید هستند.

بهترین ماسک های طبیعی صورت

ماسک عسل

عسل برای پوست اساسا معجزه طبیعت است. خواص ضد باکتری عسل التهاب پوست را از بین می برد و از پوست در برابر میکروب ها محافظت می کند.آنتی اکسیدان های موجود در آن می تواند روند پیری و چروک پوست را آرام کند. استفاده از عسل سبب حفظ نرمی در پوست می شود.

ماسک عسل با ماست برای روشنی پوست، ماسک عسل با آب لیمو برای پاکسازی پوست از آکنه و جوان سازی، ماسک عسل و زردچوبه برای از بین بردن جوش و جای جوش، ماسک عسل و روغن زیتون برای از بی بردن لکه های قهوه ای روی پوست مفید هستند.

بهترین ماسک های طبیعی صورت

ماسک سفیده تخم مرغ

از بهترین ماسک های طبیعی، سفیده تخم مرغ است که می تواند در رفع بیماری های پوستی مثل جوش و آکنه و محو چین و چروک های پوست و جذب چربی اضافی و هم چنین تنگ شدن منافذ پوست شما بسیار تاثیرگذار باشد.

ماسک سفیده تخم مرغ و آرد جوی دو سر برای جذب چرب اضافی پوست، ماسک سفیده تخم مرغ و ماست برای حفظ رطوبت طبیعی پوست، ماسک سفیده تخم مرغ و آب لیمو برای از بین بردن سلول های رده سطح پوست، ماسک سفیده تخم مرغ و زردچوبه برای نرم شدن پوست مفید هستند.

بهترین ماسک های طبیعی صورت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.