کمپانی ایسوس لپ‌ تاپ ۱۴ اینچی ذن‌ بوک ۳ دیلاکس را رونمایی کرد

کمپانی ایسوس لپ‌ تاپ ۱۴ اینچی ذن‌ بوک ۳ دیلاکس را رونمایی کرد

آنچه که مستحضر هستید،پرواضح است که،نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ از ۹ تا ۱۳ خرداد در تایپه برگزار شد. چند کنفرانس‌ خبری مهم هم در حاشیه‌ی کامپیوتکس برگزار شد؛که یکی از آنهاباید به شرکت ایسوس اشاره داشت؛ ایسوس یک روز پیش از شروع رسمی نمایشگاه، در یک کنفرانس خبری ویژه از جدیدترین لپ‌تاپ‌های خود رونمایی کرد.باید خاطر نشان کرد که،نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ تایوان با حضور ایسر، گیگابایت، ام اس آی، اچ پی، دل، ایسوس و دیگر تولیدکنندگان کامپیوترهای شخصی و موبایل

ایسوس در جریان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ از محصولات متنوعی رونمایی کرد. یکی از لپ‌تاپ‌های معرفی‌شده در این رویداد، محصولی جذاب و قدرتمند به نام ذن‌بوک ۳ دیلاکس بود که حالا عرضه‌ی آن آغاز شده است. ایسوس به‌خوبی توانسته یک لپ‌تاپ ۱۴ اینچی را در بدنه‌ی یک محصول ۱۳ اینچی جای دهد.

تا چند سال قبل جای دادن یک نمایشگر ۱۴ اینچی در بدنه‌ی لپ‌تاپ ۱۳ اینچی کمی دور از ذهن بود و بعید به نظر می رسید؛ اما حالا ایسوس با ذن‌بوک ۳ دیلاکس این موضوع را محقق کرده است و نشان می‌دهد حاشیه‌ی ۰.۳ اینچی این دستگاه باعث می‌شود با یک اولترابوک جذاب روبه‌رو باشیم. البته هنوز از این نظر XPS 13 دل جلوتر از محصول ایسوس است.ایسوس برای اطمینان از یکپارچگی و استحکام نمایشگر آن را در یک پوشش گوریلاگلس ۵ قرار داده است که بیشتر در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها به کار می‌رود. نمایشگر ذن‌بوک ۳ دیلاکس از رزولوشن فول اچ‌دی پشتیبانی می‌کند و لمسی نیست!

 

کمپانی ایسوس لپ‌ تاپ ۱۴ اینچی ذن‌ بوک 3 دیلاکس را رونمایی کرد


در ادامه شایان ذکر است که، ذن‌بوک ۳ دیلاکس از ذن‌بوک ۳ با نمایشگر ۱۲.۵ اینچی سنگین‌تر است. هر دو لپ‌تاپ از پردازنده (Core i7 و Core i5 اینتل) و حافظه‌ی مشابه بهره می‌برند. اما ذن‌بوک ۳ دیلاکس با رم ۱۶ و ۸ گیگابایتی عرضه می‌شود، درحالی‌که ذن‌بوک فقط در یک نسخه‌ی ۱۶ گیگابایتی به فروش می‌رسد.البته ذن‌بوک ۳ را می‌توان با حافظه‌ی داخلی مختلف از بین PCIe SSD با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایتی و یک ترابایتی و SATA SSD با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت خریداری کرد.در انتها اشاره میکنیم که،این لپ‌تاپ ایسوس  با قیمت ۱۷۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

 

نظر شما در باره این محصول چدید کمپانی ایسوس چیست؟نقطه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید…

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.