میت بوک هوآوی در اواخر ماه می معرفی خواهد شد

میت بوک هوآوی در اواخر ماه می معرفی خواهد شد

شرکت هوآوی اگرچه بیشتر به عنوان تولیدکننده اسمارتفون شناخته می شود اما در سبد محصولات خود تبلت نیز تولید می کند و تنها به گوشی هوشمند اکتفا نکرده است. در سال های اخیر این شرکت جهت ایجاد محصولی برای رقابت با سرفیس پرو ۴ مایکروسافت تصمیم گرفت تبلت هیبریدی را تحت عنوان میت بوک معرفی کند.

تبلتی که مشخصات بزرگی شامل حال آن شد و به نوعی پرچمدار کمپانی هوآوی محسوب می شد. حال به نظر می رسد بزودی باید شاهد معرفی نسل جدید این تبلت باشیم که نسبت به مدل پیشین تغییراتی داشته و از سخت افزار جدید و به روزی بهره می برد.

پیشتر شایعات به سه مدل میت بوک X، D و E اشاره داشتند که باتوجه به هر حرف یک مدل میان رده یا پایین رده محسوب می شود. به گفته مدیرعامل وقت هوآوی، میت بوک جدید در ۲۳ می سال جاری از راه می رسد.

گذشته از آن هوآوی در صفحه رسمی توییتر خود تصویر تیزری مربوط به معرفی میت بوک منتشر کرده که ۲۳ می را نشانه گرفته و کنفرانس نیز در برلین برگزار خواهد شد. باتوجه به گزارش های قبلی مدل پرچمدار این مدل به اسم رمز Pascal شناخته می شود و از پردازنده Core i5 نسل هفتمی کبی لیک اینتل و حافظه رم ۸ گیگابایی برخوردار است.

اما مدل رده پایه بل نام داشته و با پردازنده Core M اینتل همراه است و یک ارتقایی نسبت به مدل اول میت بوک به شمار می رود. چنین محصولاتی انتظار می روند رقیبی برای سرفیس پرو مایکروسافت، گلکسی بوک سامسونگ و کروم بوک ها به شمار رود.

میت بوک X گفته یم شود یک مدل جمع و جور با صفحه کلید نرم و طراحی چشمگیر است. این تبلت در رنگ های طلایی و نقره ای با قیمتی رقبایی راهی بازار جهانی می شود و برای کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار ادامه داد.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.