هوآوی قیمت و تاریخ عرضه لپتاپ های جدید میت بوک را مشخص کرد

هوآوی قیمت و تاریخ عرضه لپتاپ های جدید میت بوک را مشخص کرد

شرکت هوآوی اخیرا از سه مدل لپتاپ جدید سری میت بوک رونمایی کرده که باید به میت بوک D، میت بوک X و میت بوک E اشاره کرد. هر یک از این نوت بوک ها پیکربندی خاص خود را داشته و از مشخصات کافی بهره می برند.

در سال گذشته هوآوی تنها یک مدل تبلت هیبریدی میت بوک را معرفی کرده بود و برای سال ۲۰۱۷ در نظر داشت تا لپتاپ هایی را به جای تبلت هیبریدی معرفی کند. میت بوک های جدید با توجه به مدل خود از مشخصاتی بهره می برند، برای مثال میت بوک X رده بالاترین مدل به شمار رفته اما دو مدل دیگر رده پایین ترین از میت بوک X به شمار می روند.

البته عمده دستگاه ها با پسوند X بخصوص لپتاپ ها مشخصات سخت افزاری بزرگی داشته و می توان انتظارات بسیاری از آنها داشت. در این میان نباید سه مدل اخیرا معرفی شده را نوت بوک های نامناسبی تلقی کرد زیرا توانایی برنامه های سنگین را به آسانی دارند.

تمامی مدل ها به شکل لپتاپ هیبریدی هستند اما مشخصاتی متفاوت دارند. از جمله مشخصات هر نسخه به شرح زیر است:

میت بوک X

پردازنده Core i5 یا Core i7، صفحه نمایش ۱۳ اینچی ۲K، حافظه رم ۴ یا ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایتی

میت بوک E

چون صفحه نمایش ۱۲ اینچی ۲K، صفحه کلید Folio ، پردازنده Core M3-7Y30 یا i5-7Y54

میت بوک D

چون صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی ۱۰۸۰ پیکسلی، پردازنده Core i5 یا Core i7، حافظه رم ۴/۸/۱۶ گیگابایتی، حافظه اس اس دی ۲۵۶ گیگابایتی و هارد درایو ۱ ترابایتی

محصول نخست یعنی میت بوک X در مدلی با حافظه رم ۸ گیگابایتی/پردازنده Core i5 و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی ۱۱۰۰ دلار قیمت داشته و در نسخه حافظه رم ۸ گیگابایتی/پردازنده Core i7 و حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی بیش از ۱۳۰۰ دلاری می باشد.

در سوی دیگر میت بوک D با قیمتی بیش از ۷۰۰ دلار به فروش می رسد و میت بوک E نیز با قیمتی ۸۰۰ دلار در بازار عرضه می شود. با چنین مشخصه ها و قیمتی، محصولات هوآوی بسیار کارآمد و قابل توجه هستند و انتظار می رود فروش مطلوبی را به دنبال داشته باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code