آیفون ۱۱

اپل آیفون ۱۱

با وجود آنکه تب آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس هنوز داغ است اما شایعات زیادی در مورد آیفون جدید اپل در حال چرخش در بین زرفداران این برند است. احتمال اینکه آیفون بعدی معرفی شده در سال ۲۰۱۸ توسط اپل نام آیفون ۱۱ داشته باشد زیاد است اما با وجود اینکه آیفون ۹ بین آیفون ۸ و آیفون ۱۰ حذف شد ممکن است نام آیفون ۹ نیز برای آیفون جدید در نظر گرفته شود.

شایعات جدید نشان می دهد اپل در سال جدید میلادی سه گوشی جدید معرفی خواهد کرد که طراحی آن بسیار به آیفون ایکس شبیه است. صفحه نمایش لبه به لبه از مهمترین ویژگی هایی است که قرار است در آیفون های جدید مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش بلومبرگ اپل به زودی بزرگترین آیفون خود را که تا به حال راه اندازی کرده است معرفی خواهد کرد. آیفون ۱۱ قرار است اندازه ای برابر آیفون ۱۰ داشته باشد و از آن ارزان تر باشد و برخی از ویژگی هایی که در آیفون ایکس وجود نداشت به آیفون ۱۱ اضافه شود.

آیفون ۱۱ قرار است طراحی صفحه نمایش لبه به لبه داشته باشد و قابلیت Face ID آن نیز نسبت به مدل قبلی پیشرفته تر باشد. با وجود پیشرفت قابلیت ها این سوال مطرح می شود که چگونه قیمت آیفون ۱۱ قرار است نسبت به آیفون ۱۰ ارزان تر باشد؟ در پاسخ به این سوال به گفته گزارش، این شرکت به جای محدود کردن ویژگی های گوشی، قرار است از مواد کمی ارزان تر برای ساخت این گوشی استفاده کند.

آیفون 11

با توجه به شایعات، حداقل دو آیفون بعدی احتمالا دارای صفحه نمایش OLED است. وال استریت ژورنال گزارش داد که اپل سفارش پنل را با نمایشگر ژاپن برای مدل ۶ اینچی اضافه کرده است. نمایشگر ژاپن، صفحه نمایش LCD کامل را فعال می کند که ارزان تر از نمایشگر OLED است، در عین حال بسیاری از ویژگی های مشابه را ارائه می دهد. پس با این حساب کی از آیفون های ارائه شده در سال جدید OLED نیست. این آیفون با صفحه نمایش LCD کامل فعال تیره تر از سیاه سنتی خواهد بود و می تواند با دست های مرطوب استفاده شود.

نمایشگر اپل آیفون ۱۱

به نقل از گزارش KGI Securities این اطلاعات تایید شده و نشان می دهد iPhone جدید ۶٫۱ اینچی با یک صفحه نمایش ال سی دی در سال ۲۰۱۸ تولید خواهد شد و این آیفون دارای یک صفحه نمایش با وضوح پایین تر است اما Face ID برای آن فعال است.صفحه نمایش OLED در حال حاضر فقط توسط شرکت سامسونگ عرضه می شود و اینکه اپل تصمیم گرفته یک مدل از آیفون های ۲۰۱۸ خود را با ال سی دی عرضه کند حتما استدلال قانع کننده ای برای آن دارد. اگر چه LG سرمایه گذاری های زیادی برای تولید OLED داشت، Nikkei ادعا می کند که تولیدات LG در حال حاضر نمی تواند به اندازه کافی سهام را برای نیازهای اپل تامین کند. سوئیچ کردن به LCD باعث می شود که اپل بتواند به راحتی آن را کنترل کند و نباید به یک تامین کننده تنها برای نمایشگر آیفون تکیه کند.

 گزارش تازه ای از KGI Securities مورد دیگری را در مورد نمایش ۶٫۱ اینچ نشان می دهد که این آیفون دارای قابلیت ۳D Toch نیست. این یک حرکت بسیار نا امید کننده از اپل است که مدتهاست که ۳D Touch را به عنوان یک ویژگی اساسی در آیفون خود قرار داده است.

آیفون 11

به نظر می رسد که ۲۰۱۸ در نهایت سالی است که اپل تولید آی فون ۴٫۷ اینچی خود را متوقف می کند. گزارش هایی منتشر شده که سفارش برای صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی هم بسیار کم است، پس با توجه به این، بعید به نظر می رسد که این شرکت از مدل ۴٫۷ اینچی رونمایی کند.

گزارش های متعدد نیز ادعا می کنند که اپل به روز رسانی آیفون SE، به نام iPhone SE 2، در ماه می یا ژوئن عرضه خواهد کرد. گزارش شده که آیفون SE 2 ارزان قیمت پردازنده و سنسور دوربین بهبود یافته نسبت به مدل قبلی دارد.

بر اساس گزارشات آیفون ۱۱ دارای یک قاب فلزی (به احتمال زیاد آلمینیومی) در چند رنگ مختلف است. شرکت Casetek  که در حال حاضر تولید کننده قاب های اپل است می تواند تامین کننده قابل آیفون جدید نیز باشد. ما اعتقاد داریم که هر دو مدل ۵٫۸ اینچی و ۶٫۵ اینچی آیفون محفظه ای شیشه ای دارد که یادآور آیفون X است.

آیفون 11

باتری آیفون ۱۱

طبق اطلاعاتی که از KGI Securities برای اولین بار در MacRumors گزارش شده، تمام مدل های آیفون ۲۰۱۸ دارای باتری های قدرتمند خواهند بود. هر دو آیفون ۵٫۸ و ۶٫۵ اینچی با استفاده از طراحی جدید باتری L به کار می رود که در آیفون X استفاده شده است. مدل آیفون ۶٫۱ اینچ، به احتمال زیاد دارای یک باتری مستطیلی است تا هزینه ها را کاهش دهد. در حالی که اپل به تعدادی از شرکت ها برای تامین باتری های آیفون متکی است، LG Chem تنها شرکتی است که باتری های L شکل را عرضه میکند.

قیمت آیفون ۱۱

با وجود اینکه آیفون X گران تر از گوشی های دیگر اپل است، این شرکت ممکن است در کاهش هزینه ها در سال ۲۰۱۸ متمرکز شود. گزارش از KGI Securities می گوید اپل قصد دارد قبل از انتشار آیفون بعدی “کاهش هزینه ها ” را در دستور کار خود قرار دهد.

AppleInsider گزارش می دهد که مدل اقتصادی ۶٫۱ اینچ با صفحه نمایش LCD در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. این مدل در قیمت های ۶۵۰ تا ۷۵۰ دلار به فروش خواهد رسید.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.