اپلیکیشن آب‌ و هوای MyWeather – پیش‌بینی وضعیت آب و هوا

اپلیکیشن آب‌ و هوای MyWeather اپلیکیشنی با طراحی زیبا است که تم‌های متنوعی دارد. MyWeather مانند سایر برنامه‌های آب و هوا وضعیت هر شهر را پیش بینی می‌کند. اما چیزی که آن را از دیگر برنامه‌ها متمایز کرده است قابلیت‌ها و تم‌های متعدد و زیبایی آن است. طراحی زیبا و اطلاعات کامل آب و هوایی برای هر شهر از ویژگی‌های این اپلیکیشن موبایل است.

اپلیکیشن آب‌ و هوای MyWeather

MyWeather اپلیکیشنی مخصوص پیش بینی آب و هوا است که تم‌ها و طراحی بسیار زیبایی دارد. رابط کاربری جذاب از ویژگی‌های این برنامه است. گرافیک و تصاویر زیبا کار با آن را لذت‌بخش کرده است. در صفحه نخست آن می‌توانید وضعیت آب و هوایی امروز (Today) را مشاهده کنید. کافی‌ست شهر موردنظرتان را انتخاب کرده تا وضعیت امروز تا ده روز آتی را برای شما پیش بینی کند.

در صفحه نخست علاوه بر پیش بینی آب و هوای شهر دلخواه‌تان می‌توانید اطلاعات دیگری را نیز مشاهده نمایید. مقایسه دمای امروز و دیروز، رطوبت هوا، وزش باد و … از مواردی است که در این صفحه در حال نمایش است.

ویژگی دیگر این برنامه به اشتراک گذاری اطلاعات شهرها با دیگران است. با انتخاب دکمه به اشتراک گذاری (Share) به راحتی اطلاعات آب و هوای شهرها را به صورت متن و تصویر برای دیگران ارسال نمایید. هم‌چنین در صفحه More قادرید تنظیمات برنامه را ویرایش کنید. با انتخاب تم‌های مختلف می‌توانید فضای برنامه را تغییر دهید. در قسمت بعدی آیکون برنامه را عوض کنید. در قسمت Settings تنظیمات بیشتری در دسترس است. برای مثال نوتیفیکیشن‌ها، ویژگی‌های ویجت و لیست شهرها را ویرایش کنید.

اپلیکیشن آب و هوای MyWeather

ویژگی‌های برنامه MyWeather

نکات مثبت

  • تم‌های متنوع و زیبا
  • به اشتراک گذاری اطلاعات آب و هوایی شهرها با دیگران
  • قابلیت تغییر آیکون برنامه و سایر تنظیمات
  • اطلاعات کامل آب و هوا

نکات منفی

  • کار نکردن برخی از ویژگی‌های موجود در برنامه

برنامه MyWeather با اطلاعات کامل و طراحی زیبا رقیب جدی بسیاری از برنامه‌های پیش بینی آب و هواست. هم‌اکنون می‌توانید این برنامه را در فروشگاه‌های آنلاین اپلیکیشن موبایل از جمله گوگل پلی و اپ استور دانلود و نصب نمایید. تا از امکانات مفید آن بهره‌مند شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.