اپلیکیشن گوگل فیت (Google Fit) – تناسب اندام و سلامتی

اپلیکیشن گوگل فیت (Google Fit) برنامه‌ محبوب و معروف گوگل برای تناسب اندام و حفظ سلامتی مخصوص سیستم‌عامل اندروید است. امروزه تکنولوژی جزء جدایی‌ناپذیر زندگی بشر شده است. از تفریح و سرگرمی گرفته تا کار و ورزش و سلامتی می‌توان از آن بهره برد. شاید فکر کنید برای حفظ سلامتی و تناسب اندام خود به ساعت هوشمند نیاز دارید. همان‌طور که می‌دانید ساعت‌های هوشمند بسیار گران‌قیمت هستند و بیشتر برای ورزشکاران حرفه‌ای کاربرد دارند. اما اگر به دنبال راهی برای ورزش با هزینه اندک هستید به شما برنامه ۱۰۰ درصد رایگان گوگل فیت را پیشنهاد می‌کنیم.

اپلیکیشن گوگل فیت (Google Fit)

اپلیکیشن گوگل فیت برنامه‌ای پیشرفته اما راحت برای تناسب اندام شما است. این برنامه اندرویدی روی گوشی شما به راحتی نصب می‌شود. می‌توانید آن را از گوگل پلی دانلود و نصب نمایید. گوگل فیت با استفاده از سنسورهای معمولی گوشی شما می‌تواند تمام اعمال شما حین ورزش را دریافت و حفظ کند. اطلاعاتی مانند تعداد قدم‌های برداشته شده، مسافت طی شده و کالری مصرفی را مورد سنجش قرار می‌دهد. کافی‌ست گوشی‌تان را با خود همراه داشته باشید. با کمک Google Fit انگیزه مثبتی برای تناسب اندام خود پیدا می‌کنید و تغییرات خوبی در زندگی‌تان ایجاد می‌شود.

شما می‌توانید اهداف سلامتی خود را با معیارهایی مانند دوره‌های زمانی یا تعداد قدم‌های برداشته شده تعیین کنید. این برنامه با توجه به اهداف شما مدلی قابل فهم برای میزان عملکرد و پیشرفت شما ارائه می‌دهد.

این برنامه با ذخیره اطلاعات اساسی شما مانند دویدن و … عملکرد شما را بررسی می‌کند. سپس آن را در قالب نمودار نمایش داده و پیشنهادهایی با توجه به وزن و قد شما ارائه می‌دهد. یکی از برترین ویژگی‌های Google Fit سازگاری با تمام گجت‌ها و برنامه‌های سلامتی و تناسب اندام است. به این ترتیب داده‌های سایر گجت‌ها و برنامه‌های سلامتی روی گوگل فیت دریافت و ثبت می‌شود.

اپلیکیشن گوگل فیت

ویژگی‌های اپلیکیشن گوگل فیت

  • ذخیره اطلاعات فقط با حمل موبایل اندرویدی
  • سازگار با انواع گجت‌ها و برنامه‌های سلامتی
  • سنجش میزان سلامتی و تناسب اندام شما
  • ارائه پیشنهادهایی برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی
  • نمایش میزان پیشرفت شما توسط نمودارهای گرافیکی

اپلیکیشن گوگل فیت در حال حاضر رقیب جدی HealthKit اپل به حساب می‌آید. با توجه به برنامه‌های متنوعی که در زمینه سلامتی در وجود دارد، توانسته نظر بیش از ۵۰ میلیون کاربر را جلب کند.

About The Author

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *