آموزش رفع مشکل باز نشدن گیف در استوری اینستاگرام

باز نشدن گیف در استوری اینستاگرام از مشکلاتی است که معمولا کاربران با آن مواجه می شوند. در بروز رسانی هایی که اخیرا اینستاگرام انجام داده، از این پس امکان افزودن گیف (تصاویر متحرک) در استوری وجود دارد.

با این قابلیت می توانید گیف های متنوعی در استوری های خود بگذارید. روز به روز به تنوع و تعداد این استوری ها اضافه می شود. اما گاهی کاربران از مشکل باز نشدن گیف در استوری شکایت می کنند. در این مقاله به بررسی این مشکل می پردازیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

علت باز نشدن گیف در استوری اینستاگرام

اگر زیاد اهل دنیای مجازی و استفاده از پیام رسان اینستاگرام هستید از قابلیت های این پیام رسان استفاده کرده اید. حتما تا به حال در پیج خود استوری قرار داده اید. همان طور که می دانید در بروز رسانی هایی که اینستاگرام داشته امکانات کاربردی به استوری افزوده است. استفاده از هشتک، لینک دادن به پست، سوال، تصاویر متحرک (Gif) و … از جمله این امکانات است.

اما گاهی کاربران اینستاگرام برای گذاشتن گیف های متنوع در استوری خود دچار مشکل می شوند. برای حل این مشکل به مطلب «گذاشتن گیف در استوری» مراجعه نمایید.

وقتی آیکون استیکر در استوری را انتخاب کردید، باید روی Gif بزنید تا بتوانید انواع گیف های متنوع را جستجو کنید.

گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام

برای جستجوی گیف در کادر جستجو بالای صفحه موضوع موردنظر را وارد می کنید. اما هر چه صبر می کنید با صفحه خالی مواجه می شوید.

مشکل باز نشدن گیف در استوری اینستاگرام

در واقع هیچ تصویر متحرکی لود نمی شود. در نهایت از گذاشتن گیف منصرف می شوید. اما علت چیست؟

همان طور که در تصویر بالا ملاحظه می کنید در کادر جستجو نوشته شده Search Giphy. این به این دلیل است که گیف های اینستاگرام در سایتی به آدرس www,Giphy.com بارگذاری شده که متاسفانه این سایت محدودیت دارد. به همین علت است که شما از این طریق قادر به لود گیف های اینستاگرام نیستید و با مشکل باز نشدن گیف در استوری روبرو می شوید.

حل مشکل لود نشدن گیف

برای حل مشکل باز نشدن گیف در استوری اینستاگرام کافی ست زمان گذاشتن گیف از نرم افزار های ضد ف.ل.ت.ر استفاده کنید. به این ترتیب می توانید برای هر موضوع دلخواه گیف های مختلفی را جستجو و استفاده نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. Mah می گوید

  ممنون

 2. ایمان می گوید

  عالی ممنون

  1. صبا واثقی می گوید

   خواهش میکنم

 3. A می گوید

  ممنون عالی بود
  چرا گیف های داخل گالری خودمون را نمیشود ارسال کرد

 4. زرین می گوید

  میشه این نرم افزار ضد فلیتر برا گیف استوری و معرفی کنید
  ممنون

 5. الی می گوید

  V. P. N. هم روشنه اما نمیشه باز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.