فروش ۶ میلیون آیفون X در جمعه سیاه

فروش ۶ میلیون آیفون X در جمعه سیاه

تحلیل‌گران بازار موبایل برآورد کرده اند که احتمالا شرکت اپل در روز جمعه‌ی سیاه بیش تر از ۶ میلیون گوشی آیفون ۱۰ را فروخته اند.

بر طبق آماری که ارائه‌ شده است اپل در روز جمعه‌ی گذشته که معروف به جمعه‌ی سیاه یا بلک‌ فرایدی بود، فروش بسیار خوبی داشته است. بلک فرایدی، آخرین جمعه‌ ی ماه نوامبر است. این روز سنت خرید برای کریسمس محسوب می‌شود در واقع از این روز تخفیف‌های کریسمس شروع می‌شود.

بر اساس اطلاعاتی که توسط تحلیل‌گران مؤسسه‌ی روزنبلت ارائه شده ، اپل توانسته است در طول جمعه‌ی سیاه بیش از ۱۵ میلیون دستگاه آیفون را به فروش برساند که از این تعداد دستگاه ۶ میلیون آیفون ۱۰ فروخته شده که بخش بزرگی از فروش طی این روز خاص را به خود اختصاص داده است.

بر طبق آمار ارائه شده توسط همین موسسه،فروش آیفون ۱۰ با حافظه‌ی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی دو برابر بیشتر از آیفون ۶۴ گیگابایتی بوده و همین آمار نشان می دهد که آیفون ۱۰ با حافظه ۲۵۶ محبوبیت بیشتری داشته است.

فروش 6 میلیون آیفون X در جمعه سیاه

قیمت نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی آیفون ۱۰ در ایالات متحده‌ی آمریکا ۹۹۹ و نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی ۱۱۴۹ دلار است. آیفون ۱۰ با حافظه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی علاوه بر اینکه قیمت بیشتری دارد، سود بیشتری نیز نصیب شرکت اپل می‌کند.

کمپانی اپل در پیش ‌بینی ارائه‌شده برای گزارش مالی سه‌ماهه‌ی جاری، اظهار می کند انتظار دارد ۸۰ میلیون دستگاه آیفون به فروش برسد که رکورد جدیدی برای این کمپانی خواهد بود.بر طبق پیش‌بینی‌ روزنبلت نیز احتمالا اپل طی تعطیلات سال نوی میلادی بیش از ۳۰ میلیون دستگاه آیفون به فروش خواهد رساند.

Zhang عنوان می‌کند که تولید هفتگی اپل به بیش از ۳ میلیون دستگاه رسیده است و این آمار از ماه آینده میلادی با افزایشی ۳۳ درصدی به ۴ میلیون دستگاه می‌رسد. با وجود اینکه زمان انتظار برای دریافت آیفون ۱۰ در سایت اپل پس از خرید در حال کاهش است؛ اما روزنبلت باور دارد که تقاضا برای این گوشی همچنین پابرجا است.

منبع

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *