انتشار تصویری از V30 ال جی

انتشار تصویری از V30 ال جی

شرکت ال جی یکی از تولیدکنندگان مطرح تلفن هوشمند در کنار تولید لوازم دیجیتال محسوب می شود. کمپانی که بیشتر به عنوان تولید کننده لوازم خانگی شناخته شده اما چند سالی از فعالیت آن در صنعت تلفن هوشمند می گذرد.

در سال جاری این کمپانی G6 را به عنوان پرچمدار ۲۰۱۷ معرفی کرد و حال نوبت به پرچمدار دیگری در اواخر سال جاری است. براساس گزارش ها شرکت کره ای در اواخر سال جاری که احتمالا ماه اکتبر یا نوامبر خواهد بود، به معرفی نسل جدید پرچمدارش یعنی V30 خواهد پرداخت.

گوشی هوشمندی که گزارش ها به آن اشاره داشته و خبر از محصولی بزرگ توسط شرکتی مطرح می دهند. گفته شد V30 احتمال داشته در ایفا ۲۰۱۷ نیز  معرفی شود اما مشخص نشده که در چه تاریخ دقیقی رونمایی خواهد شد.

پیشتر شرکت ال جی در این رابطه اظهار نظری داشته و به نیمه دوم سال ۲۰۱۷ اشاره کرد. به نظر می رسد ال جی رویکردی مشابه سامسونگ را پیش گرفته که در هر سال فبلت پرچمداری را در نیمه دوم سال معرفی و عرضه می دارد.

گذشته از موارد فوق، به تازگی تصویر رندر شده ای از V30 منتشر شد که آن را به شکل یک تلفن هوشمند کشویی پیشرفته نشان می دهد. باتوجه به تصویر V30 دارای پورت USB-C بوده و اسپیکرهای آن نیز در بخش زیرین جای گرفته است.

برخلاف دیگر گوشی های هوشمند کشویی، V30 شامل دو صفحه نمایش لمسی بوده که یکی از آنها در بخش پنل اصلی نمایشگر و دیگری در قسمت صفحه کلید جای گرفت. در حالی که بیشتر اسمارتفون های کشوی در قسمت دوم صفحه کلید فیزیکی جای می گیرد اما در تصویر شاهد هیچ صفحه کلید فیزیکی نیستیم و تنها می توان به مشاهده صفحه نمایش لمسی پرداخت.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات پرداخت.

منبع

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.