آیا گوشی هواوی میت ۱۰ به مراتب بهتر از آیفون ۸ اپل عمل خواهد کرد؟

آیا گوشی هواوی میت ۱۰ به مراتب بهتر از آیفون ۸ اپل عمل خواهد کرد؟

همانطور که میدانید،تمرکز اصلی شرکت هواوی ساخت تلفن همراه و ایجاد شبکه از طریق مشارکت است.از آنجایی پیداست کمپانی هواوی قصد دارد تا به جنگ اپل و محصولات جدید آن یعنی آیفون ۸ برود.باید منتظر جدید ترین اخبار از این دو کمپانی باشیم.براساس آخرین اخبار که حاکی از آنند،گوشی هواوی میت ۱۰ (Huawei Mate 10) نام پرچمدار آینده هواوی است که قرار است بازار تلفن همراه را تصاحب کرده و به جنگ با آیفون ۸ اپل (Apple iPhone 8) برود.

شایان ذکر است که،آنچه که انتظار می رود هواوی مشغول کار بر روی گوشی میت ۱۰ خود به عنوان نسل جدیدی از دو گوشی میت ۸ و میت ۹ باشد که به ترتیب در نوامبر ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ عرضه شدند، اما شایعات به شدت کمی از آن تا به امروز شنیده شده است. در همین حال ریچارد یو، مدیرعامل بخش تجاری مصرف کننده هواوی در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در حال توسعه بودن این گوشی را تایید کرده است.

در سال جاری میلادی، به جز گلکسی نوت ۸، که با توجه به دعوت‌نامه‌های ارسالی، در تاریخ اول شهریورماه معرفی خواهد شد، پیش‌بینی می‌شود کمپانی اپل با تولید آیفون ۸، سهم بالایی را در بازار گوشی های هوشمند به خود اختصاص دهد. از آنجا که امسال، دهمین سال تولد آیفون نیز به حساب می‌آید، همه کاربران انتظار طراحی محصولی بسیار متفاوت از اهالی کوپرتینو دارند.شما در اینباره چه فکر میکنید؟آیا اپل میتواند انتظارات کاربران را برآورده سازد؟

 

هواوی میت 10

گوشی هواوی میت ۱۰ محصولی قدرتمندتر خواهد بود. ما این اسمارت فون را به گونه‌ای خواهیم ساخت که طول عمر باتری بیشتر، نمایشگر تمام‌صفحه، سرعت بالاتر و ظرفیت‌های عکاسی بهتری داشته که به ما توانایی رقابت با اپل را می‌دهد.باید به این مهم نیز اشاره کرد که، بنا به ادعای هواوی، پرچمدار این شرکت قادر است آیفون ۸ را مغلوب کند. مسوول بخش مشتریان هواوی در مصاحبه‌ای با بلومبرگ اظهار داشت که گوشی هواوی میت ۱۰ در مواردی همچون طراحی، طول عمر باتری و امکانات دوربین، بهتر از آیفون ۸ عمل خواهد کرد.

البته به جز این موارد کلی، صحبتی از جزییات و مشخصات هواوی میت ۱۰ به میان نیامده است. با این حال، بنا به شایعات قبل، یکی از مهمترین امکانات پرچمدار آینده هواوی، صفحه نمایش بدون حاشیه آن خواهد بود.باید منتظر ماند و دید که آیا گوشی بعدی هواوی در عمل نیز می‌تواند آیفون ۸ اپل را مغلوب کند یا خیر؟ به جز مشخصات سخت‌افزاری و امکانات، معیارهای زیادی در انتخاب یک گوشی توسط کاربران دخالت دارند که هر کدام ممکن است بر میزان فروش یک موبایل تاثیر بگذارد.با جدید ترین اخبار با ما همراهی کنید…

حال در انتها نظر شما درباره پرچمدار جدید کمپانی هواوی چیست؟آیا میتواند بهتر ازاپل عمل کند؟

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.