میت ۱۰ هوآوی با نمایشگر بدون حاشیه همراه است

میت ۱۰ هوآوی با نمایشگر بدون حاشیه همراه است

شرکت هوآوی در MWC 2017 از پرچمدار جدید خود به نام P10 و P10 پلاس رونمایی به عمل آورد. گوشی های هوشمندی که مشخصات رده بالایی داشته و باید آنها را محصولات بزرگ شرکت چینی دانست.

در حالی که هر سال هوآوی دو مدل پرچمدار عرضه می دارد، برای سال ۲۰۱۷ نیز هوآوی برنامه ای داشته و می خواهد پرچمدار دوم را به عنوان فبلت معرفی کند. این محصول میت ۱۰ نام داشته و شایعات بسیاری پیرامون آن منتشر شد.

میت ۱۰ نیز همانند P10 در دو نسخه پلاس و استاندارد معرفی خواهد شد، بنابراین عجیب نیست که این محصول در ابعاد متوسط و بزرگی رونمایی گردد. البته سال گذشته هوآوی میت ۹ را با همکاری پورش دیزاین در نسخه منحصربفردی نیز معرفی کرد که در کنار مشخصات رده بالا، شامل طراحی پریمیومی و قیمت بالا می شد. انتظار می رفت میت ۹ در دو مدل رونمایی گردد اما هوآوی تصمیم گرفت این محصول را در سه مدل میت ۹، ۹ پلاس و میت ۹ پروش دیزاین رونمایی نماید.

به هر حال برای سال ۲۰۱۷ مشخص نیست با سه مدل میت ۱۰ رو به رو خواهیم بود یا دو مدل، اگرچه عمده میت ها در دو مدل پلاس و استاندارد به فروش می رسند. براساس گزارش های تازه انتشاریافته میت ۱۰ با پردازنده کایرین ۹۷۰ هشت هسته ای ده نانومتری همراه خواهد بود. پردازنده ای که عملکرد بالایی داشته و نسبت به پردازنده های فعلی کمپانی هوآوی قدرت بیشتری دارد.

کایرین ۹۷۰ از چهار هسته ARM Cortex-A53 و ARM Cortex-A73  تشکیل شده که هر یک از این هسته با عملکرد خود، قدرت بالایی را برای میت ۱۰ فراهم خواهند آورد. جزئیات بسیاری از مشخصات سخت افزاری دستگاه در دست نیست تا به آن پرداخت اما می توان منتظر ماند تا در آینده نزدیک شاهد معرفی میت ۱۰ در کنار دیگر نسخه های آن باشیم.

همانطور که می دانید هوآوی هر سال در پایان آن فبلت پرچمداری را معرفی می کند که مدل ۲۰۱۷ با نام میت ۱۰ معرفی می شود. انتظارات بسیاری از این فبلت خواهد رفت و مشخص نیست چه ویژگی های سخت افزاری برای میت ۱۰ در نظر گرفته شده اما اطمینانی وجود دارد که شرکت چینی محصول آینده را با مشخصات قابلی همراه می سازد تا در مقایسه با رقبا پرچمدار شایسته ای به شمار رود.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس و نامعتبر پرداخت. در اخباری مرتبط دیگر محصولات نیز سال جاری توسط هوآوی معرفی می شود و ممکن است باری دیگر پورش دیزاین همکاری داشته باشد.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.