معرفی آیفون ۸

معرفی آیفون ۸

آیفون ۸ یک طراحی شیشه ای کاملا جدید را نمایش می دهد این تلفن در حال حاضر دارای بهترین و محبوبترین دوربین در کل جهان است. هوشمندترین و قدرتمند ترین تراشه تاکنون در این گوشی هوشمند به کار رفته است.طرز کار با شارژر بی سیم این واقعا آسان است. و تجربیات واقعیت افزوده هرگز قبل از امکان پذیر نبوده را به همراه دارد. مقاوم ترین شیشه در جهان در طراحی این تلفن هم در صفحه جلو و هم در قاب عقب به کار رفته.

معرفی آیفون 8

فناوری True Tone به طور خودکار تعادل رنگی را برای مطابقت با نور اطراف شما تنظیم می کند. با وسعت رنگ گسترده و بهترین دقت رنگ در صنعت، همه چیز روی صفحه نمایش درخشان و پویا به نظر می رسد . پیکسل های دوبعدی به شما یک نمایش عالی از صفحه نمایش از هر زاویه می دهد.

آیفون ۸ دارای یک دوربین ۱۲MP پیشرفته است همراه با یک سنسور بزرگتر و سریعتر. یک فیلتر رنگ جدید  به علاوه پیکسل عمیق تر و تثبیت کننده تصویر نوری برای عکس ها و فیلم ها.

معرفی آیفون 8

حالت پرتره بر روی آیفون ۸ قرار گرفته و قرار است برای برای پیش زمینه های واضح تر و زمینه های طبیعی تر تمیز تر آیفون ۸ پلاس بهتر شود. دوربین های دوگانه و ارزیابی چهره جدید باعث ایجاد جلوه های نورپردازی استودیویی در حالت پرتره می شوند.

معرفی A11 Bionic. با چهار هسته بهره وری که تا ۷۰ درصد سریع تر از A10 Fusion است. و دو هسته عملکردی که تا ۲۵ درصد سریعتر است. GPU جدید سه هسته ای اپل طراحی شده تا ۳۰ درصد سریعتر از A10 Fusion است.

معرفی آیفون 8

مهندسی دقیق برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار

قاب شیشه ای برای شارژ بی سیم

صفحه نمایش ۴٫۷ اینچ و ۵٫۵ اینچ Retina HD

True Tone، طیف گسترده ای از رنگ ها و ۳D Touch

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.