G6 مینی هفته آینده معرفی می شود

G6 مینی هفته آینده معرفی می شود

شرکت ال جی اخیرا نسل جدید پرچمدار خود را به نام G6 معرفی کرده است. اسمارتفونی که مشخصات بزرگی داشته و در طراحی تحولی در آن به وجود آمده است. حال به نظر می رسد در آینده نزدیک باید شاهد معرفی نسخه دیگری از این گوشی هوشمند باشیم که به عنوان Q6 شناخته می شود.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون نسخه مینی G6 منتشر شد و هیچ یک توسط ال جی تایید یا تکذیب نشده است. براساس گزارش های تازه انتشاریافته، کمپانی ال جی در نظر داشته تا بزودی نسخه مینی را که گفته می شود هفته آینده می باشد، معرفی کند. اسمارتفونی که نسبت به مدل اصلی ابعاد کوچکتری داشته و یک مینی پرچمدار به شمار می رود.

گزارش می گوید G6 ال جی به نام Q6 معرفی می شود و علت تغییر نیز به عنوان مدلی کوچکتر از مدل اصلی پرچمدار بوده که ال جی برای این محصول جدید در نظر گرفته است. از مشخصات G6 یا همان Q6 باید به صفحه نمایش ۵٫۴ اینچی با نسبت تصویر ۱۸٫۵:۹ و کیفیت QHD+، حافظه رم ۳ گیگابایتی، دوربین اصلی استاندارد ۱۳ مگاپیکسلی و برخی دیگر اشاره داشت.

در سایر مشخصات مشابه G6 بوده و تنها در برخی مشخصه ها شاهد اختلافی بین Q6 و G6 ال جی هستیم. همانطور که گفته شد تاکنون شایعات متعددی پیرامون پرچمدار شرکت کره ای منتشر شد و حال نوبت به Q6 رسیده تا ال جی در آینده نزدیک آن را معرفی کند. اسمارتفونی که نباید آن را دست کم گرفت و تنها کوچکتر به نظر می رسد.

به هر حال باید منتظر ماند تا ۱۱ جولای شرکت ال جی طی رویدادی محصول جدید را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. احتمالا نسخه های دیگری از G6 نیز در آینده نزدیک معرفی می شود و تنها Q6 کوچک نخواهد بود که رونمایی می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.