آشکار شدن مشخصات گوشی هوشمند جدید سونی

آشکار شدن مشخصات گوشی هوشمند جدید سونی

شرکت های سامسونگ، اچ تی سی، ال جی و برخی دیگر تلاش داشته تا محصولات تلفن هوشمندی با ساختار جدید را در بازار عرضه دارند و تاکنون نیز موفق بودند. این شرکت ها هر سال با معرفی نسل جدید گوشی های هوشمند خود تغییراتی را در آنها حاصل کرده تا محصولی چشمگیری باشند.

همیشه نیز در تغییرات خود موفق بوده و توانستند نظر همگان را به خود جلب نمایند. اما سونی همیشه یک ساختار یکسان را برای تلفن های هوشمند خود به کار می گیرد که موجب ناراضیتی بسیاری از طرفداران این شرکت ژاپنی شده است.

حال به تازگی دو تلفن هوشمند به شماره مدل G8341 و G8342 آشکار شده و این گزارش نیز توسط وب سایت اکسپریا بلاگ رویت گشته است. این دستگاه ها به سیستم عامل اندروید O یا همان ۸٫۰، صفحه نمایش FHD و برخی بروزرسانی های جالب دیگر گوگل همراه شده تا از نظر مشتریان محصولات قابل توجه باشند.

با توجه به نمایشگر FHD انتظار داریم با میان رده هایی رو به رو شویم اگرچه برخی شرکت ها همچنان FHD را همانند وان پلاس به کار می گیرند. از سال های گذشته بیشتر پرچمداران QHD به عنوان کیفیت نمایشگر تلفن های هوشمند قابل توجهی بوده و اگر اسمارتفونی به چنین پنلی مجهز نشود قطعا باید آن را در لیست میان رده ها جای داد.

وان پلاس ۵ شایعه شد از نمایشگر FHD به نمایشگر QHD انتقال پیدا کرده که سوئیچی بزرگ برای یک پرچمدار تلقی می شود. پیش از این نیز هوآوی معتقد بوده نیازی به وجود پنل نمایشگر QHD نیز زیرا یک پنل صفحه نمایش FHD کیفیت متفاوتی نسبت به QHD داشته و تغییر بسزایی ندارد.

به هر حال انتظار داریم سونی با حضور در ایفا ۲۰۱۷ محصولات جدیدی را معرفی کند، همانطور که در نمایشگاه های پیشین به انجام آن پرداخت. احتمالا دو مدل مورد اشاره نسل جدید برخی مدل های فعلی به شمار روند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.