نسل جدید کمپانی اپل، آیفون ۸ با بدنه آینه ای در راه است

نسل جدید کمپانی اپل، آیفون ۸ با بدنه آینه ای در راه است

با توجه به اینکه هنوز شایعاتی در خصوص آیفون ۷ وجود دارد و همانطور که درجریان آخرین اخبارهای مرتبط با نسل جدید کمپانی اپل هستید، گویا تمام آیفون های سال ۲۰۱۷ به قابلیت شارژ بی سیم مجهز می شوند و این یعنی اپل می خواهد موبایل هایی با پنل پشتی شیشه ای روانه بازار کند.

پس از ارائه چند آیفون مشابه در سال های گذشته، کمپانی اپل سرانجام امسال تصمیم گرفته تا طراحی آیفون ها را تغییر داده و از متریال و زبان طراحی متفاوتی در آنها استفاده کند. طی آخرین اخبار رسیده که حاکی از آنند، مورد جدید دیگری که امروز خبر آن در فضای مجازی منتشر شده، مربوط به رنگ آیفون هاست. خبر می رسد که آیفون ۸، موبایل پرچمدار اپل در سال جاری که از طراحی کاملاً‌ متفاوت و نمایشگری OLED بهره می برد، قرار است با یک رنگ خاص و آینه مانند ارائه شود.

 

نسل جدید کمپانی اپل، آیفون 8 با بدنه آینه ای در راه است

این تصویر البته یک قاب با متریالی آینه مانند بر روی یک آیفون قدیمی است و صرفاً برای ارائه پیش زمینه ذهنی در مورد این رنگ از سوی منابع منتشر شده.پیش از این «مینگ-چی کو» هم در گزارش خود بیان کرده بود که اپل تصمیم دارد تعداد رنگ های آیفون ۸ را کاهش داده و آن را در رنگ های خاص تری عرضه کند. هرچند اشاره ای به انتخاب آینه ای نشده بود.

باید اذعان کرد که،مشخص نیست که اپل چه رنگ هایی را برای آیفون خاص خود در نظر گرفته اما بعید به نظر می رسد که بخواهد روی رنگ های طلایی و رزگلد خط کشیده و از ارائه آنها منصرف کند. شاید در کنار این دو رنگ، دو نمونه بعدی، «جت بلک» و همین نسخه آینه ای باشند.

حال نظر شما در اینباره چیست؟آیا آیفون ۸ با بدنه آینه ای میتواند برای شما انتخاب وسوسه انگیزی باشد؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید…

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.