احتمال رونمایی از گلکسی نوت ۸ در نمایشگاه IFA 2017

0 41

احتمال رونمایی از گلکسی نوت ۸ در نمایشگاه IFA 2017

طبق شنیده‌ها وخبرهای رسیده، دقیقا همانند سال قبل، سامسونگ قصد دارد تا از جدیدترین مدل سری نوت خود در نمایشگاه IFA 2017 پرده‌برداری کند. بر این اساس، زمان تقریبی رونمایی از گلکسی نوت ۸ (Galaxy Note 8) مشخص خواهد شد.

اگر خاطرتان باشد، شهریور سال گذشته و در خلال رویداد مهم IFA 2016، شاهد نمایش گلکسی نوت ۷ بودیم؛ محصولی که با هدف رقابت با پرچمدار سال ۲۰۱۶۶ اپل معرفی و پس از گذشت چند ماه و بنا به علت نقص در باتری آن، از گردونه رقابت خارج شد. حال سامسونگ با رونمایی از گلکسی نوت ۸ در زمانی مشابه، قصد دارد تا فرصت‌های از دست رفته را بازگرداند.
طبق آخرین گزارش های رسیده از سایت سامسونگ،گوشی جدید سامسونگ بانام گلکسی نوت ۸ ،احتمالا در نیمه اول شهریور ماه امسال رونمایی خواهد شد وبه بازار عرضه میشود.

 

احتمال رونمایی از گلکسی نوت 8 در نمایشگاه IFA 2017

این کمپانی کره‌ای، گوشی پرچمدار گلکسی اس ۸ را نیز بنا به دلایل فنی و اطمینان از معیوب‌نبودن باتری آن، و همچنین عدم رخ دادن حوادثی مشابه با گلکسی نوت ۷، با تاخیر روانه بازار کرده است. اما حال که مشکلات مربوط به باتری گوشی های سامسونگ تا حد زیادی برطرف شده، دلیلی برای اینگونه تاخیرها وجود نداشته و همگی منتظر معرفی جدیدترین پرچمدار سری نوت سامسونگ هستند.

شایعاتی در خصوص استفاده از اسنپدراگون ۸۳۶ و همچنین، صفحه نمایشی مشابه با گلکسی S8 در مدل بعدی گلکسی نوت شنیده می‌شود. با این حساب، احتمال قرارگرفتن اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش Note 8 بسیار کم خواهد بود.

حال سوال مطرح شده این است که آیا سامسونگ اینبار میتوان شانس بازگشته خود را مجدد به دست آورد یاخیر؟نظرشما چیست؟

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.