تغییرات زیاد در پنل پشتی Galaxy S9

تغییرات زیاد در پنل پشتی Galaxy S9

پنل پشتی Galaxy S9، تغییر زیادی خواهد کرد، یک منبع آگاه داخلی از چین امروز اعلام کرد پنل پشتی این گوشی قرار است تغییرات زیادی داشته باشد و در مورد این موضوع ائضیح بیشتری نداده است

انتظار می رود که دو مدل گلکسی سامسونگ از یک دوربین دوتایی مانند فبلت گلکسی اس ۸ استفاده کند، اگرچه اجرای دقیق چنین سیستم تصویربرداری ممكن است به طور قابل توجهی متفاوت از آنچه در فبلت اخیرا منتشر شده است، باشد.

همانطور که می دانید شرکت سامسونگ ابتدا در نظر داشت گلکسی اس ۸ پلاس را با دوربین دوگانه ارائه دهد؛ ولی در آخر ، هیچ‌یک از گوشی‌های سری گلکسی اس ۸ به دوربین دوگانه مجهز نشدند. پس از معرفی پرچم‌داران ۲۰۱۷ سامسونگ با یک دوربین، کره‌ای‌ها اولین محصول خود را با دوربین دوگانه ارائه کردند؛ گلکسی نوت ۸ اولین گوشی سامسونگ محسوب می‌شود که به دوربین دوگانه مجهز شده است.

تغییرات زیاد در پنل پشتی Galaxy S9

یکی از تفاوت های عمده ای که ممکن است مشاهده شود موقعیت شناسایی اثر انگشت است؛ قرار دادن خواننده اثر انگشت یکی از مهمترین شکایات مصرف کنندگان در مورد سری Galaxy S8 بوده و در حالی که سامسونگ با جدا کردن اسکنر و نزدیکترین لنز دوربین با یک چراغ دوجداره و چراغ قلب در Galaxy Note 8، برخی از کاربران هنوز از این موقعیت راضی نیستند.

بر اساس تحلیل‌های انجام‌شده، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس با نمایشگری مشابه نسل قبل عرضه خواهند شد؛ به همین جهت، گلکسی اس ۹ از نمایشگر ۵.۸ اینچی و گلکسی اس ۹ پلاس از صفحه‌نمایش ۶.۲ اینچی بهره می‌گیرد.

 

شرکت سامسونگ اواخر زمستان از گوشی پرچم‌دار گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس رونمایی خواهد کرد و ممکن است این دو مدل همزمان با کنگره جهانی موبایل (MWC) سال آینده معرفی شود. سامسونگ هنوز شایعات مربوط به گوشی‌های پرچم‌دار گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را تأیید نکرده است؛ به همین جهت، چندان نباید به گمانه‌‏زنی‌ها در مورد این دو مدل امیدوار بود.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.