عرضه دومدل G6 PRO و G6 PLUS ال جی در ششم تیرماه

0 48

عرضه دومدل G6 PRO و G6 PLUS ال جی در ششم تیرماه

شرکت ال‌جی، (به انگلیسی: LG Corporation) شرکت خوشه‌ای کره‌ای است. این شرکت پس از سامسونگ، دومین شرکت خوشه‌ای (فعال در چند صنعت) در کشور کره جنوبی می‌باشد. دفتر مرکزی گروه ال‌جی در برج دوقلوی ال‌جی، در شهر سئول قرار دارد.

ال‌جی محصولات خود را در سه بخش: وسایل الکترونیکی، مواد شیمیایی و تجهیزات مخابراتی تقسیم نموده، که این شرکت سعی دارد بخش مربوط به تولید گوشی خود را ارتقاء دهد وطبق گزارشی که از رسانه‌ی کره‌ای رسیده حاکی از آن است که هردو ششم تیر ماه در فروشگاه LG در کشورهایی که سفارش داده‌اند عرضه می‌شود.

پیش‌تر در ماه جاری LG سرویس پرداخت موبایلی را در کره‌ی جنوبی راه انداخت. این امکان در پرچم‌دار LG یعنی G6 قابل استفاده است.ال‌جی جی۶ پرو در کره‌ی جنوبی قیمتی حدود ۷۱۵ دلار خواهد داشت. این در حالی است که بر اساس گزارشات جی۶ پلاس ۸۹۰ دلار قیمت خورده است.
جزئیات زیادی در مورد ویژگی‌ها و مشخصات این دو گوشی در دست نیست.

اما به نظر می‌رسد LG رنگ جدیدی برای گوشی‌های جدید در نظر گرفته که Astro Black نامیده می‌شود. LG روش غیرمعمولی را برای استفاده از رنگ‌ها به‌کار برده است و کاربران تنها بر اساس زاویه تابش نور می‌توانند تفاوت تناژ مشکی را ببینند.

ال‌جی G6 پلاس حافظه‌ی ۱۲۸ گیگا بایتی و شارژر وایرلس دارد. چیزی که تنها برای کاربران G6 در آمریکا فراهم شده بود. از طرف دیگر، ال‌جی G6 پرو حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی یعنی نصف G6 خواهد داشت. ال‌جی هنوز زمان عرضه در کره و کشورها دیگر را اعلام نکرده است.
نظر شما در مورد این گوشی هوشمند چیست؟اینطور که به نظر می رسد،باید منتظر خبرهای داغ تر از این دو مدل باشیم…

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.