عدم ثبت اعداد در اپلیکیشن پیش‌فرض ماشین‌ حساب در iOS 11

عدم ثبت اعداد در اپلیکیشن پیش‌فرض ماشین‌ حساب در iOS 11

برنامه ماشین حساب اپل که در iPhone و iPod Touch پیش بارگذاری شده است، ظاهرا با مشکلاتی مواجه است که اگر خیلی سریع تایپ کنید، ورودی از بین می رود. البته به نظر می رسد این مشکل فقط بر روی iOS 11 اتفاق می افتد.

از شواهد اینگونه برمی‌آید که بروز چنین مشکلی به انیمیشن‌های جدید دکمه‌ها در iOS 11 مربوط می‌شود؛ یعنی تا زمانی که انیمیشن به‌صورت کامل اجرا نشود، عددی هم در حافظه‌ی ماشین‌حساب ثبت نمی‌شود.

این مشکل در ابتدا توسط کاربران ردیت گزارش شده است و به‌ نظر می‌رسد که این مشکل به اپلیکیشن ماشین‌حساب مربوط نمی‌شود و باید ریشه‌ی آن را در iOS پیدا کرد. در نسخه‌های آزمایشی iOS 11، این مشکل دیده نمی‌شد و اعداد در حین اجرای انیمیشن در حافظه‌ ثبت می‌شدند. بنابراین مشکل گزارش‌شده به نسخه‌ی عمومی iOS‌ مربوط می‌شود.

عدم ثبت اعداد در اپلیکیشن پیش‌فرض ماشین‌ حساب در iOS 11

باتوجه به این موضوع که این مشکل در نسخه‌های قبلی iOS دیده نشده است، می‌توان آن را اشتباهی سهوی در نسخه‌ی جدید این سیستم‌عامل دانست. به‌ نظر می‌رسد که اپل تاکنون متوجه این مشکل نشده است

واضح است که این یکی دیگر از نظارت های طراحی در iOS 11 است که ممکن است در یکی از به روز رسانی های نرم افزار آینده iOS مورد توجه قرار گیرد. شما البته می توانید به اپل بگویید که ناراضی هستید با این کار با ثبت یک گزارش اشکال در apple.com/feedback

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.