شیائومی با فروش ۷۰ میلیون دستگاه گوشی در ۱۰ ماه رکوردشکنی کرد

شیائومی با فروش ۷۰ میلیون دستگاه گوشی در ۱۰ ماه رکوردشکنی کرد

بر اساس اخبار قبلی منتشر شده از شرکت Xiaomi فروش این شرکت به تنهایی در ماه اکتبر به ۱۰ میلیون بار رسید. دونووان سونگ، در طی کنفرانس مطبوعاتی که در پکن برگزار شد، اعلام کرد که Xiaomi در حال زدن رکورد فروش ۷۱ میلیون نسخه خود از سال ۲۰۱۵ است.

مدیر عامل Xiaomi در مقابل روزنامه نگاران در یک فروشگاه جدید Mi، گفت به فروش ۷۰ میلیون بار در ۱۰ ماه اول سال ۲۰۱۷ رسیده است. در ماه نوامبر و دسامبر، شرکت چینی برای رسیدن به یک رکورد جدید، انتظار دارد تا ۹۰ میلیون تلفن همراه را به فروش برساند.

شیائومی یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است و مقر آن در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است. از ابتدای انتشار اولین گوشی‌های هوشمند در ماه اوت ۲۰۱۱، Xiaomi سهم بزرگی از بازار را در چین به دست آورد و آن را به طیف وسیع تری از لوازم الکترونیکی مصرفی گسترش داد.

شیائومی با فروش ۷۰ میلیون دستگاه گوشی در ۱۰ ماه رکوردشکنی کرد

شرکت شیائومی برای سال ۲۰۱۷ به محصولات خود تنوع بخشیده است و گوشی شیائومی Mi A1 یکی از محصولات جدید چینی‌ها به شمار می‌رود که از نسخه‌ی «خالص» سیستم‌عامل اندروید بهره می‌برد و به‌عنوان محصولی از پروژه «اندروید وان» گوگل راهی بازار شده است. گوشی بدون حاشیه‌ی شیائومی می میکس ۲ که توسط این سازنده در ماه سپتامبر معرفی شد، به‌عنوان جایگزین نسل قبل یعنی شیائومی می میکس قابل خریداری است و از مشخصات‌ فنی رده‌‏بالا بهره می‌برد. البته شرکت شیائومی تا پایان سال ۲۰۱۷، محصولات بیشتری معرفی خواهد کرد.

این شرکت در اکتبر ۲۰۱۴ اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اختصاصی اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید در گوشی‌های شیائومی نمود که توانست فقط ظرف چند ماه رقم دانلود بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد. اپلیکیشن استور شیائومی که در حال حاضر تنها به کاربران چینی خدمات می‌دهد هم اکنون در هر روز به طور متوسط ۵۰ میلیون دانلود اپلیکیشن از آن صورت می‌پذیرد و آمارها نشان می‌دهد که در استور یاد شده تنها بیش از ۳۰۰۰ اپلیکیشن به صورت ویژه برای تبلت Mi Pad این کمپانی توسعه داده شده‌اند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.