چند اقدام اشتباه در رسانه های اجتماعی

مقالات زیادی در مورد چگونگی بهبود استراتژی موفقیت در رسانه های اجتماعی وجود دارد .

با این حال ، ما به سختی درمورد آن اقدامات می شنویم که باید از آنها در رسانه های اجتماعی اجتناب کنید که منجر به مجازات یا حتی بستن حساب های کاربری می شود.

اقدامات اصلی در رسانه های اجتماعی که باید از آنها دوری کنید تا استراتژی شما بتواند موفق عمل کند.

به اقدامات شرح داده شده در زیر توجه جدی داشته باشید


فالو و آنفالو در شبکه های اجتماعی

تعداد زیادی از افراد ممکن است باعث شوند فکر کنید که تعداد فالو یا آنفالو دلیلی بر اثبات موفقیت است.

جمع آوری حساب های کاربری دیگر برای افزایش تعداد فالوور ، تاکتیکی است که به دو دلیل نه به استراتژی شما کمک نمی کند

تعداد فالوورها در کیفیت تاثیری ندارد

اگر فکر می کنید استراتژی افزایش فالوور موفقیت آمیز خواهد بود ، و اگر تنها افراد را فالو کنید ، به اهداف خود خواهید رسید به خودتان دروغ می گوئید. فالوورها باید به مطالبی که در صفحه شما قرار دارد علاقه مند باشند .

Shadowban ممکن هست شما را دنبال کند

با توجه به شرایط و ضوابط رسانه های اجتماعی ، انجام اقدامات گسترده مجاز نیست. این اسپم محسوب می شود. شبکه های اجتماعی این نوع رفتار را با shadowban مجازات می کند ، یعنی باعث کاهش دیده شدن می شود. shadowban به محدود شدن بازدید از محتوا به دلایل مختلف (معمولا در اینستاگرام) گفته می شود ، به طوری که پست ها در جستجوها یا در فید فالوورها نشان داده نمی شوند.

خرید فالوور

بسیاری از کاربران با افزایش تعداد فالوورها ، وسوسه می شوند و فالوور ها را به عنوان میانبر خریداری می کنند. آنچه که آنها در نظر نمی گیرند این است که این حسابها جعلی است و بنابراین ، آنها فقط تعداد فالوورها را افزایش می دهند ، حسابهای خریداری شده هیچ نوع تعاملی ایجاد نمی کنند ، این نشان می دهد که چرا برخی از حسابهای کاربری با ۱۰،۰۰۰ دنبال کننده وجود دارد اما به سختی ۱۰۰ لایک وجود دارد.

خرید-فالوور

اگر فالوورها ارتباط برقرار نکنند یا تعامل نداشته باشند ، فقط شرکتهای رقیب را فریب می دهید که آنها باور کنند که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی شما با موفقیت کار می کنند.

پاسخ ندادن به پیام ها

نمی توانید مخاطبان خود را نادیده بگیرید. اگر می خواهید حساب های کاربری رسانه های اجتماعی شما رشد کند ، پاسخ دادن به همه کامنت ها بسیار مهم است ، حتی اگر فقط از یک ایموجی ساده استفاده کنید. الگوریتم اینستاگرام در پاسخ به نظرات و پیام ها پاداش می دهد.

پیشنهادات غیرمنتظره ای ممکن است از این پیام ها به دست آورید مانند ، مشارکت ، توصیه ها یا بررسی های خوب درباره فعالیتی که در کسب و کار انجام میدهید.

پاسخ به کامنت ها یکی دیگر از روشهای حضور در کنار مشتریان است و می تواند باعث جلب رضایت مشتریان شود.

ما می دانیم که پاسخ دادن به همه پیام ها در رسانه های اجتماعی می تواند سخت باشد.

تعدیل پیام ها و نظرات در شبکه های اجتماعی یک کار روزانه باید باشد، به خصوص برای آن حساب هایی که بسیار فعال هستند و طرفداران زیادی دارند. برای مدیریت پیام ها می توانید از ابزار متریکول Metricool استفاده کنید.

به کمک این ابزار همه پیام ها در یک مکان هستند ، بنابراین لازم نیست که وارد هر شبکه اجتماعی شوید. راهی آسان برای صرفه جویی در وقت و کنترل همه پیام ها است.

ایجاد کردن اسپم 

اغلب انتشار محتوای بی ارزش برای کاربران یا انتشار محتوای تکراری، به استراتژی رسانه های اجتماعی شما کمک نمی کند.

هرزنامه در رسانه های اجتماعی باعث می شود فالوورهای خود را گم کنید و بسترهای اجتماعی، دسترسی به محتوای شما را محدود خواهند کرد.

تمرکز بر تعداد فالوورها 

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، در صورتی که فالوورها علاقه ای به مطالب شما نداشته باشند ، تعداد زیادشان بی فایده هستند. اگر فالوورهای زیادی دارید ، اما آنها با شما ارتباط برقرار نمی کنند یا در تعامل نیستند ، محتوای شما کاربردی ندارد و شما مشارکت ایجاد نمی کنید.

نظارت نکردن بر عملکرد 

شبکه های اجتماعی می توانند به شما در دستیابی به مشتریان بالقوه کمک کنند. با این حال ، اگر پیشرفت خود را در رسانه های اجتماعی به دقت تجزیه و تحلیل نکنید و نظارت نکنید که استراتژی شما به خوبی کار می کند یا خیر ، تمام تلاش های شما بیهوده خواهد بود.

یک استراتژی می تواند یک روز خوب عمل کند و روز دیگر می تواند بی اثر باشد. متریکول کار را برای شما آسانتر کرده و به شما کمک می کند تا تحولات شبکه های اجتماعی خود را تجزیه و تحلیل  کنید.

استفاده بیش ازحد هشتگ

شما می توانید در هر پست اینستاگرام حداکثر ۳۰ هشتگ را درج کنید.

بسیاری از شرکت ها لیست های طولانی از هشتگ ها را با هدف افزایش دسترسی به پست ها ، کپی می کنند. توصیه می کنیم خود را با آن دسته از هشتگ هایی که به بهترین وجه با محتوای شما مطابقت دارند ، محدود کنید.

معرفی نرم افزار و اجزای پهپاد یا هواپیما بدون سرنشین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.