روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام – رمز فراموش شده

بازیابی رمز عبور اینستاگرام زمانی انجام می شود که شما رمزتان را فراموش کرده اید. اگر رمز فعلی را دارید و می خواهید برای افزایش امنیت حساب کاربری خود رمز را عوض کنید اینجا کلیک کنید. اما زمانی که رمز را فراموش کرده اید، باید آن را بازیابی کنید.

برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام آموزش زیر را دنبال کنید. در این پست به طور کامل روش تغییر رمز اینستاگرام را توضیح می دهیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام

اگر رمز اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده اید اصلا نگران نباشید. زیرا روش هایی وجود دارد تا بتوانید رمز عبور خود را بازیابی کنید. دو روش برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام وجود دارد. هم از طریق پیام رسان اینستاگرام می توانید این کار را انجام دهید هم از طریق سایت.

در این آموزش مرحله به مرحله هر دو روش را به شما عزیزان توضیح می دهیم.

بازیابی رمز عبور از طریق برنامه اینستاگرام

در روش اول از برنامه اینستاگرام که روی تلفن همراه خود نصب کرده اید کمک بگیرید. برای این منظور وارد برنامه اینستاگرام شوید. سپس در صفحه زیر بعد از این که نام کاربری خود را وارد کردید روی دکمه Forgot your login details? Get help signing in (نسخه جدید) بزنید.

در صفحه بعد سه گزینه برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام مشاهده می کنید:

گزینه With User or Email برای زمانی است که نام کاربری یا ایمیل اکانت را داشته باشید. اگر شماره هماهنگ شده با اکانت را دارید و در دسترس است، گزینه With SMS را انتخاب کنید. گزینه With Facebook نیز برای زمانی کاربرد دارد که اکانت را به فیسبوک متصل کرده اید.

روش اول را انتخاب نمایید.

انتخاب دکمه forget

حالا نام کاربری یا ایمیل اکانت خود را در کادر زیر تایپ کنید. سپس روی علامت فلش بالای صفحه بزنید. کمی منتظر بمانید تا ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز برای شما ارسال شود.

وارد کردن نام کاربری یا ایمیل

ایمیل را باز کرده و روی دکمه Reset Password بزنید.

انتخاب دکمه reset password

وقتی روی دکمه کلیک می کنید وارد صفحه ای می شوید تا در کادر اول و دوم رمز جدید را وارد کنید. سپس دکمه Reset Password را انتخاب کنید تا رمز جدید ذخیره شود.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام

به این ترتیب رمز شما تغییر یافته و از این پس با رمز جدید وارد اکانت خود شوید.

بازیابی رمز عبور از طریق سایت اینستاگرام

در روش دوم اگر گوشی تلفن همراه تان در دسترس نیست، می توانید با مراجعه به سایت اینستاگرام اقدام به تغییر رمز عبور اکانت خود کنید. با کلیک روی لینک زیر وارد صفحه بازیابی رمز عبور اینستاگرام در سایت مربوطه شوید:

https://www.instagram.com/accounts/password/reset

انتخاب اکانت موردنظر

در لیست بالا اکانت موردنظر تان را انتخاب کنید. اگر اکانت شما در لیست نبود، نام کاربری آن را وارد کرده و روی دکمه Send Login Link کلیک نمایید.

طبق روش اول ایمیلی برای شما ارسال می شود. آن را باز کرده و روی دکمه Reset Password بزنید. در صفحه ای که مشاهده می کنید رمز جدید را در دو کادر وارد نموده و دکمه Reset Password را انتخاب کنید.

به همین سادگی رمز اینستاگرام شما بازیابی شده و با رمز جدید وارد صفحه خود شوید.

اگر سوالی دارید می توانید زیر همین پست در بخش نظرات آن را مطرح کنید.

2 نظرات
 1. سارا می گوید

  ممتون عالی بود

  1. صبا واثقی می گوید

   با سلام و تشکر از اینکه ایده آل تکنولوژی را انتخاب کرده اید.
   خواهش می کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.