نشانه های هک تلگرام

نشانه های هک شدن تلگرام

تلگرام یک برنامه پیام ‌رسان Open Source چند سکویی مبتنی بر رایانش ابری است. کاربران این برنامه امکان این را دارند که چت ها، تصاویر، ویدئوها و سایر فایل ها را به صورت خود ویرانگر و رمزنگاری ‌شده تبادل کنند. امنیت این پیام رسان بسیار بالاست و به عبارت دیگر می توان گفت هک تلگرام امکان پذیر نیست و افرادی که کاربریشان به دست افراد دیگر می افتد اشتباهی مرتکب شده اند.

همانطور که می دانید تلگرام روی پلتفرم های مختلفی مانند گوشی ها و تبلت های اندرویدی، ویندوزفون، گوشی های اپل با سیستم عامل IOS، سیستم عامل های ویندوز و لینوکس و مک قابل اجرا و دسترسی است و نسخه ی وب نیز بدون نیاز به نصب قابل دسترس است.

نشانه های هک تلگرام

چه نشانه هایی وجود دارد که متوجه شویم تلگرام ما هک شده ؟

اگر گفتگویی را در چت های خود ببینید که از طرف شما ارسال نشده باشد یا پیام هایی را که باز نکرده اید سین خورده باشد، تلگرام شما در اختیار شخص دیگری قرار گرفته است و به اصطلاح تلگرام هک شده است.(از کجا بفهمیم تلگرام هک شده)

برای چک کردن این موضوع در قسمت چپ قسمت سه خط را لمس کنید و به بخش Settings وارد شوید. بخش Privacy and Security را انتخاب کنید و وارد Active Sessions شوید. در این قسمت لیست دستگاه هایی که تلگرام شما روی آن ها قابل دسترسی است نمایش داده می شود. اگر دستگاه مشکوکی را در بین آن ها مشاهده می کنید میس توانید روی آن کلیک کرده و Terminate Sessions را انتخاب کنید تا آن دستگاه از اکانت شما خارج شود و در صورتی که می خواهید همه ی دستگاه های دیگر از اکانت شما خارج شوند گزینه Terminate All Other Sessions را لمس کنید.

همچنین برای لغو این دسترسی ها در سیستم عامل IOS

در ابتدا به قسمت Settings رفته و گزینه Chat Settings را انتخاب کنید. گزینه Terminate All Other Sessions را انتخاب کرده و در باکس باز شده ok را بزنید.

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.