پیام رسان ایرانی آی گپ

معرفی پیام رسان ایرانی آی گپ

نرم افزار های پیام رسان این روز ها طرفداران زیادی دارند و اکثر افرادی که گوشی هوشمند در اختیار دارند حداقل یک اپلیکیشن پیام رسان را روی سیستم عامل خود نصب کرده اند.

اپلیکیشن پیام رسان ایرانی آی گپ یکی از بهترین نمونه های این نوع از نرم افزار است که به طور کامل توسط جوانان متخصص ایرانی طراحی شده است. این اپلیکیشن طیف بسیار گسترده ای از امکانات را به طور رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد و در مدت کوتاهی توانسته کاربران زیادی را به سوی خود جذب کند. گروه “روی خط مدیا” این پیام رسان ایرانی را طراحی کرده است.

این اپلیکیشن برای پلتفرم های اندروید و آی او اس طراحی شده که هر کدام را می توانید از استور مربوط به سیستم عامل دانلود کنید. علاوه بر این نسخه دسکتاپ نیز برای این نرم افزار طراحی شده. نسخه وب نیز می تواند بر روی تمام مرورگر ها اجرا شود. این پیام رسان دارای سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی است.

معرفی پیام رسان ایرانی آی گپ

اتصال به این نرم افزار می تواند از طریق ۴G / 3G / 2G / EDGE یا Wi-Fi صورت گیرد. شما می توانید در آی گپ چت های فردی و گروهی داشته باشید و سریع ترین ارتباط را در این پیام رسان تجربه کنید. تماس صوتی از طریق این نرم افزار رایگان است و شما می توانید به راحتی با مخاطبین خود در آی گپ تماس امن برقرار کنید.

به اشتراک گذاری فایل ها با هر حجم و پسوندی در بستر ابری این نرم افزار امکان پذیر است. پیام‌ها در آی گپ با استفاده از رمزنگاری ترکیبی AES۲۵۶ متقارن و اس اس ال ۲۰۴۸ بیتی RSA رمزگذاری می‌شوند.

قابلیت های نرم افزار آی گپ

امکان جستجو در مخاطبین گوشی

امکان ارسال چند فایل بصورت همزمان

امکان فوروارد برای چند نفر بصورت همزمان

امکان انتخاب پخش کننده موسیقی و ویدئو

امکان فعال/غیرفعال کردن واکنش ها برای کانال توسط مدیر کانال

نمایش کانال های تایید شده

امکان لغو ویرایش

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.