اضافه شدن قابلیت فالو کردن هشتگ به اینستاگرام

اضافه شدن قابلیت فالو کردن هشتگ به اینستاگرام

اگر کسب و کار شما با شبکه های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام در ارتباط است برای شما خبر خوشی داریم.

اینستاگرام شبکه اجتماعی است که قابلیت شیر کردن عکس و ویدئو را دارد که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر به اشتراک گذارند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای عکس‌هایشان استفاده کنند. محدودیت اشتراک گذاری ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.

از زمان انتشار تا کنون این برنامه دو تغییر و بروزرسانی عمده و مهم داشته است که اولین تغییر در ماه مارس سال ۲۰۱۴ به منظور کاهش اندازه نسخه اندروید برنامه اینستاگرام به نصف و همچنین افزایش و بهبود کارایی و تقویت رابط کاربری انجام گرفت.

بروزرسانی دوم در ماه آوریل سال ۲۰۱۷ انجام شد. این تغییر شامل افزودن حالت آفلاین و اعمال تغییرات در این حالت بود. بدین معنی که به محض آنلاین شدن کاربر، تمامی تغییرات و پردازش‌های انجام شده در حالت آفلاین به صورت عمومی ثبت می‌شوند. برنامه اینستاگرام از آغاز تا کنون تغییرات فراوانی داشته است و به صورت پیوسته بروزرسانی می‌شود.

اضافه شدن قابلیت فالو کردن هشتگ به اینستاگرام

ممکن است شما هم برای پیدا کردن محتوای مورد نظر خود وقت زیادی را در صفحات اینستاگرام بگذرانید.

بر طبق قابلیت جدیدی که توسط پلتفرم متعلق به فیس بوک انجام می شود این پلتفرم اجازه می دهد مردم هشتگ ها را دنبال کنند، نه فقط افراد و پیج های تجاری را.

این قابلیت باعث خواهد شد بدون نیاز به جستجوی دستی هشتگ مورد نظر، موضوعات را به کمک هشتگ فالو کنید تا پست‌های جدید را به‌صورت لحظه ای و اتوماتیک در فید اینستاگرام خود مشاهده کنید. به طور مثال اگر به گربه‌ها علاقه دارید، می‌توانید با فالو کردن هشتگ Cat# تمام پست‌های مربوط به گربه‌ها را بدون نیاز به فالو کردن فرستنده‌ی پست، به محض انتشار در اینستاگرام خود مشاهده کنید.

البته این قابلیت هنوز ارائه نشده است و فعلا تعداد محدودی از اکانت‌ها به‌صورت آزمایشی به آن دسترسی دارند؛ اما اگر آزمایش‌ها درست پیش بروند، می‌توانید به‌زودی این قابلیت را تجربه کنید.

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *