توقف کار اپلیکیشن ویندوز ۱۰ یاهو

توقف کار اپلیکیشن ویندوز ۱۰ یاهو

شاید شما نیز جزء افرادی باشید که جهت چک کردن ایمیل های یاهو خود از اپلیکشن ویندوز ۱۰ یاهو مورد استفاده قرار میدهید،لازم به ذکر است که،با توقف فعالیت اپلیکیشن ویندوز ۱۰ یاهو و حذف این برنامه از فروشگاه عرضه نرم افزارهای ویندوز ۱۰ کاربران باید به دنبال روش‌هایی دیگر برای چک کردن ایمیل‌های یاهو خود باشند.

بر اساس گزارش منتشر شده  از سوی تعداد زیادی از کاربران در سراسر جهان که این گزارش ها حاکی از آنند که، اخیرا یک پیغام هشداردهنده در برنامه یاهو برای ویندوز ۱۰ به نمایش در آمده و به آن‌ها اخطار می‌دهد واین اپلیکشن هم اکنون قابل استفاده توسط کاربران نمی باشد.

فعالیت اپلیکیشن ویندوز ۱۰ یاهو از ابتدای خرداد موقف شد،اگرچه پیغام هشداردهنده توقف کار اپلیکیشن ویندوز ۱۰ یاهو از مدتی قبل از آن به نمایش در آمده بود، اما برخی کاربران گزارشاتی مبنی بر توقف کار آن از هم‌اکنون ارائه کرده‌اند،همچنین باید خاطر نشان کرد که،این اپلیکشن روز بیست و دوم ماه می (اول خرداد)  دیگر فعالیت نکرده است.

توقف کار اپلیکیشن ویندوز 10 یاهو

 

در ادامه شایان ذکر است که،این کاربران دیگر نمی‌توانند با استفاده از برنامه ویندوز ۱۰ یاهو ایمیل‌های خود را چک کنند و باید همانند قدیم به پورتال کاربری در وب سایت Yahoo.com مراجعه کنند.

با مراجعه به ویندوز استور، همچنان اپلیکیشن ویندوز ۱۰ یاهو را مشاهده خواهید کرد، اما امکان دانلود آن دیگر وجود ندارد. پیشنهاد خود یاهو این است همانند گذشته، با استفاده از مرورگر وب از سرویس‌های آن استفاده کنید. اگر جزو کاربران پروپاقرص وهمیشگی  ویندوز ۱۰ هستید، بهتر است نگاهی به اپلیکیشن ایمیل اختصاصی آن در ویندوز استور بیندازید.

اما براستی چرا این اتقاف افتاده است ؟ و یا علت آن چه چیز می باشد؟ نظر شما در این رابطه چیست؟با ما در ارتباط باشید…

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.