تصویری از کیس آیپد پرو ۱۰٫۵ اینچی و ۱۲٫۹ اینچی اپل فاش شد

تصویری از کیس آیپد پرو ۱۰٫۵ اینچی و ۱۲٫۹ اینچی اپل فاش شد

شرکت اپل یکی از تولیدکنندگان مطرح تلفن هوشمند و دیگر دستگاه های دیجیتال به شمار می رود که تاکنون محصولات بزرگی را در بازار عرضه داشت. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون محصولات سال ۲۰۱۷ کمپانی کوپرتینویی منتشر شد، حال شاهد انتشار تصویری از کیس دو تبلت آینده این شرکت کوپرتینویی هستیم.

در تصویر کیس چوبی از آیپد پرو ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی مشخص است و اطلاعات بسیاری نمی توان کسب کرد. جز آن که قلمی در کنار تبلت ها مشاهده می شود و با تبلت هایی رده بالا از شرکت کوپرتینویی رو به رو هستیم.

گفته می شود اپل قصد داشته در WWDC 2017 تبلت های جدید خود را معرفی کند. از مشخصات دو مدل باید به پردازنده A10X، حافظه رم ۴ گیگابایتی، حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی، سیستم عامل iOS 10.3.3 بتا و صفحه نمایش ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی ۲K اشاره داشت.

مشخص نیست آیا اپل در رویداد WWDC 2017 محصولات مورد بحث را معرفی خواهد کرد یا خیر اما انتظار می رود رونمایی در این کنفرانس صورت گیرد. یکی از نکته های جالب تصویر دوربین دوگانه آیپد پروهای جدید اپل بوده که تاکنون مشاهده نشده است.

به نظر می رسد اپل اولین شرکتی محسوب شده که برای نخستین بار در تبلت خود دوربین دوگانه ای را به کار می گیرد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار ادامه داد و نمی توان به شایعات همیشه در صحنه پرداخت.

در اخباری مرتبط آیفون ۸ نیز در سپتامبر سال جاری معرفی می شود که شامل صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی OLED، پردازنده A11 ، حافظه رم ۳ گیگابایتی و سیستم عامل iOS 10.3.3 بتا می شود. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار ادامه داد و نمی توان به شایعات همیشگی پرداخت.

شایعاتی که همیشه در جریان هستند و اپل نیز مهر تایید یا تکذیبی بر آن نمی زند. در WWDC 2017 اپل چند محصول دیگر نیز برای رونمایی داشته و تنها به معرفی محصولات مذکور نمی پردازد.

منبع

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *