درز تصاویری از سرفیس پرو جدید مایکروسافت

شرکت مایکروسافت در ماه جاری با برگزاری رویدادی از لپتاپ سرفیس با سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس رونمایی کرد. لپتاپی که مشخصات بزرگی شامل حال آن نشده و با مشخصه های ایده آلی اما قدرتمندتر از کروم بوک ها به فروش می رسد.

این لپتاپ برنامه ریزی شده تا در کنار انتشار سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس ماه ژوئن روانه بازار شود. حال انتظار می رود شرکت ردموندی بزودی تبلت نسل جدید خود را تحت عنوان سرفیس پرو ۵ معرفی کند، تبلتی که مشخصات بزرگی شامل حال آن شده و با تغییراتی نسبتا جزئی توسط شرکت معرفی می شود.

براساس گزارش ها مایکروسافت می خواهد بزودی نسل جدید سرفیس پرو را با مشخصاتی جدید و رده بالا معرفی کند. به تازگی تصاویری از این تبلت منتشر شد که آن را شبیه به سرفیس پرو ۴ یا ۳ نشان می دهد و تغییرات بسیاری را نمی توان شاهد بود.

گفته می شود سرفیس پرو ۵ با صفحه نمایش ۴K، پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل Core i7 یا Core i5، حافظه رم ۱۶ گیگابایتی، حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی، سیستم عامل ویندوز ۱۰ و برخی جزئیات رده بالا دیگر توسط مایکروسافت معرفی می شود.

گزارش جدیدی می گوید این معرفی طی یک کنفرانسی در شانگهای چین برگزار شده و سرفیس پرو جدید نیز در این کنفرانس روزهای آتی معرفی می شود. جزئیات بیشتری در کار نیست تا به آن اشاره کرد و تنها باید به انتظار ادامه داد تا شرکت ردموندی بزودی این محصول را معرفی و عرضه دارد.

گفته می شود سرفیس پرو ۵ مدت کوتاهی پس از معرفی روانه بازار می شود و قیمتی پایه بیش از ۱۰۰۰ دلار خواهد داشت. در پاییز ۲۰۱۷ نیز شرکت ردموندی سرفیس بوک نسل جدید در کنار سرفیس فون را معرفی خواهد کرد.

البته سرفیس پرو جدید با صفحه کلید آلکانترا مشابه سرفیس پیشین همراه بوده و یک تبلت هیبریدی پریمیومی به نظر می رسد.

منبع

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *