اندروید نوقا برای ZenPad 3S 10 ایسوس منتشر شد

اندروید نوقا برای ZenPad 3S 10 ایسوس منتشر شد

شرکت ایسوس همیشه سعی داشته محصولات بزرگی را در بازار عرضه دارد. از این رو همیشه شاهد محصولاتی قابل توجه از این برند تایوانی بودیم و خواهیم بود. در آگوست سال ۲۰۱۶ شرکت موردبحث تصمیم گرفت تبلت پرچمداری که به عنوان کیلر آیپدپرو اپل شناخته می شد، معرفی کند.

تبلت مذکور ZenPad 3S 10 نام داشته و مشخصات بزرگی برای آن در نظر گرفته شد. ZenPad 3S 10 با سیستم عامل اندروید ۶٫۰ مارشملو منتشر شد و انتظار می‌رفت در پاییز سال ۲۰۱۶ یا اوایل ۲۰۱۷ شاهد انتشار بروزرسانی اندروید نوقا برای تبلت باشیم، اما در نهایت پس از چند ماه شرکت تایوانی تصمیم به انتشار بروزرسان گرفته است.

اندروید نوقا در مقایسه با اندروید مارشملو ویژگی های جدیدی را شامل شده و سیستم عاملی کارآمد است. بنابراین می توان آن را نسبت به اندروید مارشملو برتر دانست زیرا با طراحی جدیدی همراه بوده و مطلوب به نظر می رسد.

البته بروزرسان شامل تمامی نسخه های ZenPad 3S 10 نشده  و تنها شامل شماره مدل Z500M می شود. شماره مدل بروزرسان تبلت ZenPad 3S 10 نسخه V14.02010.1706.20 بوده و در حال حاضر برای برخی کاربران منتشر شده است.

نسخه Z500M تبلت ZenPad 3S 10 از مشخصاتی چون صفحه نمایش ۹٫۷ اینچی با رزولوشن ۱۵۳۶*۲۰۴۸ پیکسلی، دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۴ مگاپیکسلی، پردازنده ۱۰ هسته ای مدیاتک بهره می برد.

انتظار می رود بزودی بروزرسان برای سایر مدل های تبلت ZenPad 3S 10 منتشر شود تا عمده کاربران بتوانند به استفاده از سیستم عامل جدید اندروید ۷٫۰ نوقا بپردازند. ایسوس تاکنون این بروزرسان را برای بیشتر دستگاه های جدید خود منتشر کرده و انتظار می رود بزودی دیگر مدل ها نیز آپدیت مورد اشاره را دربرگیرند.

در اخباری مرتبط نسل جدید گوشی های هوشمند ذنفون ایسوس در ماه سپتامبر معرفی می شود که شش مدل بوده و هر یک با پیکربندی سخت افزاری مختلفی همراه هستند.

اطلاعات بسیاری درباره این گوشی های هوشمند موردبحث دردست نیست.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.