آسانترین راه مهاجرت

کم هزینه ترین راه مهاجرت

مهاجرت به معنی جا به‌ جایی از مکانی به مکانی دیگر به دلایل مختلف است. جنگ، نا امنی، بیماری، قحطی، جست ‌و جو برای امنیت و جایی برای زندگی از دلایل مختلف مهاجرت افراد به خارج از مرز های کشور خود است.

غیر از این شرایط، ممکن است شرایط و عوامل مساعد کشور مقصد عاملی در جذب افراد به قصد مهاجرت باشد. ممکن است در کشور مورد نظر امکانات بهداشتی، آموزش، درآمد، مسکن و آزادی‌ های سیاسی وضع بهتری داشته باشند.

کشور های مختلف عملکرد های متفاوتی در قبال مهاجران دارند، بسیاری از کشورها برای جذب مهاجر و استفاده از مهارت و قابلیت های آن ها هزینه های سنگینی را می پردازند و در مقابل برخی از کشورها حاضر به پذیرش مهاجر نیستند. کشورهای مهاجر پذیر معمولا از نیروی کار مهاجران نفع می ‌برند.

باید توجه داشت به فردی که برای مدت زمان کوتاهی به شهر یا کشور دیگر می رود مهاجر گفته نمی شود و آن فرد توریست است، منظور از مهاجر در آمارها افرادی هستند که از یک کشور به کشور دیگری برای همیشه منتقل می ‌شوند. در سال های اخیر مهاجرت انسان ها چه به صورت قانونی و چه غیر قانونی بسیار زیاد شده است. مهاجرت بدون تایید رسمی معمولا طبق قوانین اکثر کشور ها کار خلاف محسوب می شود و حتی اگر آن به‌ عنوان خلاف تعریف نشود، دولت‌ها معمولا برای مهاجرت غیر قانونی بازداشت و حبس تعیین می‌ کنند.

آسانترین راه مهاجرت

گذشتن از زندگی و خاطرات کشوری که در آن زندگی می کنیم کار آسانی نیست اما اگر شما به دنبال بهترین و آسان ترین کشور برای مهاجرت هستید باید بگوییم بدون شک نمی توان تعیین کرد که چه کشوری برای مهاجرت بهتر است زیرا معیار های هر فرد برای مهاجرت متفاوت است.

ایتالیا یکی از راحت ترین قوانین اقامت را در بین سایر کشورهای اروپایی دارد. با خرید یا اجاره ی خانه در این کشور و  ۵ سال اقامت قانونی و همچنین با تحصیل در مقطع کارشناسی در این کشور می توانید به ویزای دائمی این کشور دست یابید.

آرژانتین یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا است که بعد از ۲ سال اقامت در آن کشور یا به دنیا آوردن فرزند خود در دریای آزاد در کشتی یا هواپیمایی با پرچم آرژانتین می توانید برای کسب ویزای دائم اقدام کنید.

آسانترین راه مهاجرت

مقصد محبوب ایرانی ها، کانادا یکی دیگر از کشور های مهاجر پذیر دنیا است که قوانین سخت گیرانه ای ندارد. اگر تخصص و مهارت بالایی در کارتان دارید و یا حداقل سرمایه ای در حدود ۱۸۰ هزار دلار آمریکا دارید می توانید به راحتی جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

برزیل یکی دیگر از کشور های خوب برای مهاجرت دائمی است. با تحصیل در دانشگاه های سطح بالای برزیل می توانید اقدام به اخذ اقامت دائم در این کشور کنید. سرمایه لازم برای مهاجرت به برزیل حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار دلار است.

نیوزیلند یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت است. این کشور دارای طبیعتی بی نظیر و جمعیتی کم است که نیاز به نیروی کار جوان دارد. در این کشور قوانین مهاجرتی راحتی تصویب شده که شامل خرید ملک، ازدواج و تحصیل در این کشور است و می توانید با این راه ها اقامت دائم آن را کسب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.