آپتوما ویدیو پروژکتور مجهز به الکسا معرفی کرد

آپتوما ویدیو پروژکتور مجهز به الکسا معرفی کرد

دستیار صوتی الکسا را حتما میشناسید در حال حاضر دستیار آمازون الکسا (Amazon Alexa) در بسیاری از محصولات شرکت های حوزه فناوری قرار گرفته است و می ‌توان آن ‌ها را در انواع بلندگو‌ها، ربات های هوشمند، لامپ های هوشمند و غیره مشاهده کرد.

الکسا برای شرکت آمازون همانند سیری اپل است. شما می‌توانید از آن سوال‌های مختلفی را بپرسید و یا آن را در انجام امور مختلفی مورد استفاده قرار دهید.

اکنون این دستیار در بعضی تلوزیون ها تعبیه شده ولی شرکت Optoma ادعا می کند اولین ویدئو پروژکتور مجهز به دستیار صوتی الکسا را تولید کرده است. این مدل UHD51A نام دارد که از ۴K پشتیبانی می مند با رزولوشن ۲۴۰۰ لومن، نسبت کنتراست ۵۰۰،۰۰۰: ۱ و رنگ دقیق با HDR است، اما اصلی ترین ویژگی آن، توانایی کنترل خانه هوشمند شما است.

آپتوما ویدیو پروژکتور مجهز به الکسا معرفی کرد

اگر شما آماده تماشای یک فیلم هستید، می توانید به وسیله این دستیار چراغ ها را کم نور کنید و به گاز دستور دهید پاپ کورن را آماده کند. همچنین یک دستگاه پخش رسانه ای مبتنی بر اندروید و یک جفت پورت HDMI با ظرفیت ۴K 60Hz نیز در این دستگاه وجود دارد.

این پروژکتور در سه ‌ماهه ‌ی اول سال ۲۰۱۸ با قیمت ۱۶۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. چنان‌چه نیازی به هوش مصنوعی این دستگاه ندارید، می‌توانید مدل UHD50 را که عملکرد مشابهی دارد، با قیمت ۱۴۹۹ دلار تهیه کنید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.