اخبار جدید در مورد طراحی و ساخت گلکسی اس ۹

اخبار جدید در مورد طراحی و ساخت گلکسی اس ۹

ماه گذشته خبری در مورد گلکسی اس ۹ منتشر شد که با وجود اینکه هنوز تب و تاب معرفی گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در بین اهالی فناوری وجود دارد، سامسونگ کار روی گلکسی اس ۹ را آغاز کرده است.

و حالا خبری مبنی بر اینکه طراحی و ساخت این گوشی آغاز شده به گوش میرسد

بر طبق گانه زنی ها این گوشی از صفحه نمایش خمیده ی چهار طرفه بهره میبرد.در حال حاضر خیلی زود است که بخواهیم قابلیت‌ها و مشخصات فنی پرچم‌دار بعدی سری گلکسی اس سامسونگ را پیش‌بینی کنیم؛ اما در خبری مرتبط با گلکسی اس ۹ به این نکته اشاره شده است که این محصول در دو مدل با صفحه‌نمایش‌هایی به ابعاد ۵.۸ اینچ و ۶.۲ اینچی تولید می‌شود که از این بابت دقیقا شبیه به دو مدل گلکسی اس ۸ خواهد بود.

بر طبق گزارشی که در وب‌سایت کره‌ای The Bell منتشر شده است، سامسونگ طراحی و ساخت گلکسی اس ۹ را شروع کرده است. گوشی هوشمند پرچم‌دار آینده سامسونگ در داخل کمپانی با لقب استار شناخته می‌شود و برای مدل بزرگ‌تر نیز لقب استار ۲ شناخته شده است.

اخبار جدید در مورد طراحی و ساخت گلکسی اس 9

سامسونگ از زمان بندی خود جلوتر است

سامسونگ شش ماه از برنامه‌ی زمان‌بندی خود نسبت به سال گذشته جلوتر است. گزارش مورد بحث دلیل آغاز زودهنگام کار روی گلکسی اس ۹ را به بخش کنترل کیفیت مرتبط می‌داند؛ چراکه به دلیل مشکلات گلکسی نوت ۷، کنترل کیفی در محصولات جدید سامسونگ اهمیت بیشتری یافته است. طراحی و ساخت گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس تقریبا ۳ الی ۴ ماه زودتر از زمان‌بندی قبلی آغاز شده است؛ اما در مورد مشخصات سخت‌افزاری و ویژگی‌های محصولات کمپانی کره‌ای هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است. با این حال، گمانه زنی می‌شود که بار دیگر شاهد دو نسخه از این تلفن هوشمند باشیم که مجهز به تراشه‌های ساخت کوالکام و سامسونگ هستند.

 

علت اینکه چرا برای پرچم‌داران جدید سامسونگ لقب استار (به معنی ستاره) انتخاب شده است نیز هنوز مشخص نیست. سامسونگ برای گلکسی اس ۸ لقب پروژه‌ی رویایی را انتخاب کرده بود. گلکسی نوت ۸ نیز ملقب به باشکوه است. فبلت جدید سامسونگ در تابستان رونمایی می‌شود و برای رقابت با آیفون جدید اپل به بازار عرضه خواهد شد.

 

انتشار چنین خبری نشان می‌دهد که سامسونگ پس از شکستی که با گلکسی نوت ۷ داشته است سیاست‌هایش را تغییر داده تا محصولات پرچم‌دارش با مشکلی در فروش مواجه نشوند.

About The Author

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *