حذف تبلیغات اینترنتی

حذف تبلیغات مزاحم اینترنتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تبلیغات اینترنتی در صفحات مختلف سایت ها شما را اذیت کرده باشد. تبلیغات پاپ آپ صفحاتی هستند که هنگام باز شدن یک پنجره یا صفحه برای کاربران باز می شود و پنجره ای را که تبلیغات در آن قرار دارد نمایش می دهد. پاپ آپ عموما با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت نوشته می شود که معمولا به عنوان هرزنامه محسوب می شود و البته به دلیل اینکه کنترل آن دست کاربر نیست در بین کاربران محبوب نیست. باروزر های مختلف معمولا قبل از باز کردن پاپ آپ از کاربر اجازه می گیرند.

پاپ آپ ها ناخواسته باز می شوند و با اولین کلیک کاربر در سایت یک یا چند تبلیغ باز می شود که محتوای آن ممکن است حاوی ویروس یا اسکریپت خطرناک باشد.

اگر شما هم به دنبال حذف تبلیغات اینترنتی پاپ آپ هستید در ادامه با ما همراه باشید:

حذف تبلیغات اینترنتی

در مرورگر کروم امکاناتی وجود دارد که می توان به وسیله ی آن تبلیغات پاپ آپ را حذف کرد. منوی تنظیمات ‌settings را انتخاب کنید و به قسمت Advanced Settings بروید و دکمه تنظیمات محتوا را کلیک کنید. گزینه‌ی do not allow در قسمت تنظیمات Pop-ups را انتخاب و دکمه ‌Done را بزنید. یا اینکه می توانید در همان قسمت تنظیمات محتوا اسکرول رو پایین کنید تا به قسمت Pop-ups برسید و دکمه (Manage exceptions) را بزنید. اگر در پنجره‌ ی بعدی سایتی لیست شده بود، موس را به انتهای سمت راست ببرید تا علامت x ظاهر شود، روی آن کلیک کرده و دکمه ‌Done را بزنید.

یک آنتی ‌ویروس مانند Malwarebytes را که آنتی ‌بدافزار است، بیابید و آن را نصب کنید. این آنتی ‌ویروس تمام Pop-up‌ها را متوقف می ‌کند.

وارد قسمت نصب و حذف برنام ه‌ها یا Programs and Features شوید. نرم ‌افزارهای عجیب یا هر چیز دیگری که به نظرتان مناسب نیست را حذف کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.