راهنمای ساخت ایمیل یاهو

0 63

چگونگی ساخت ایمیل در یاهو

یاهو میل یک سرویس پست الکترونیکی است که توسط شرکت یاهو ساخته شده. یاهو یکی از بهترین سایت ‌های اینترنتی است که امکانات زیادی مثل موتور جستجو، ایمیل، یاهو! مسنجر، اخبار یاهو، گروه یاهو، پاسخ یاهو، تبلیغات، نقشه‌های آنلاین، اشتراک گذاری ویدئو و عکس، ورزش‌ های فانتزی و شبکه‌ های اجتماعی را در اختیار کاربران اینترنت گذاشته است.

 این سرویس به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. از سال ۱۹۹۷ این سرویس ایمیل شروع به فعالیت کرده است و تا کنون یکی از پر کاربر ترین سرویس های ایمیل با ۳۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است. اگر شما هم قصد دارید از این سرویس بهره ببرید و به جمع کاربران آن بپیوندید باید در این سایت، اکانت یاهو داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید تا طریقه ساخت ایمیل را توضیح دهیم.

ساخت ایمیل یاهو

ساخت ایمیل در یاهو

روش ساخت ایمیل در یاهو بسیار آسان است و می توان با چند دقیقه وقت گذاشتن اکانت کاربری ساخت.

به منظور ایجاد ایمیل در یاهو ابتدا باید وارد سایت https://login.yahoo.com شوید و روی گزینه ی Sign up کلیک کنید.

فیلد های مورد نظر در فرم پیش رویتان را باید پر کنید که در اینجا توضیح خواهیم داد که در هر کدام از باکس ها چه اطلاعاتی را باید وارد کنید تا ساخت ایمیل در یاهو انجام گیرد.

First name : نام

Last name : نام خانوادگی (در قسمت نام و نام خانوادگی حتما لازم نیست اطلاعات درستی وارد کنید و می توانید نام های دیگر را انتخاب کنید)

Yahoo ID: در این قسمت نام کاربری که می خواهید بری ایمیلتان انتخاب کنید را وارد کنید ولی باید دقت داشته باشید این نام باید یونیک باشد و اگر تکراری باشد باید آن را چندین بار تغییر دهید تا به یک نام یکتا برسید. این نام می توانید شامل حروف و اعداد و برخی کاراکتر های مجاز باشد.

Password : در این قسمت رمز عبور دلخواهتان را وارد کنید. برای انتخاب رمز قوی می توانید حداقل ۸ کارکتر، ترکیبی از عدد، حروف بزرگ و حروف کوچک را به کار ببرید.

Mobile Number : در این قسمت پیش شماره ایران را که ۰۰۹۸ است انتخاب کنید و سپس شماره همراه خود را وارد کنید.

Birthday : در این کادر اطلاعات تولد خود شامل روز، ماه، سال را وارد کنید.

Gender : در این کادر جنسیت خود را تعیین کنید. Male برای آقایان و Female برای خانم ها به کار می رود.

سپس گزینه ی Continue را انتخاب کنید.

صفحه بعدی به پیج Capcha معروف است که باید اعداد و حروفی که در کادر مشاهده می کنید در قسمت Enter the Code وارد کرده و روی Submit Code کلیک نمایید.

در مرحله بعد باید اطلاعات خود را به وسیله ی شماره ای که وارد کرده اید تایید کنید. دو گزینه وجود دارد که اولی Text me a code است که به وسیله ی اس ام اس کدی برایتان ارسال می شود و گزینه ی دوم Call me with a code با شما تماس می گیرد و کد را اعلام می کند. پس از ارسال کد آن را در صفحه پیش رو وارد کنیدو گزینه ی Verify را انتخاب کنید تا اطلاعات تایید شود.

ساخت ایمیل یاهو

ساخت ایمیل شما با موفقیت انجام شده است، با انتخاب گزینه “Let’s get started” وارد محیط وب میل خود شوید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.