اسپارک کوچکترین پهپاد DJI رونمایی شد

اسپارک

اسپارک کوچکترین پهپاد DJI رونمایی شد

همانطور که انتظار می رفت به تازگی شرکت DJI چین از کوچکترین پهپاد خود رونمایی به عمل آورد تا نشان دهد محصولات مختلفی را در این زمینه عرضه می دارد و شرکت کوچکی نیست. پیشتر شایعه شده بود که DJI بزودی محصول جدیدی معرفی می کند و حال با اسپارک این مدل معرفی شد.

شعار DJI از معرفی اسپارک محصولی سرگرم کننده برای پرواز بوده و نشان می دهد عملکرد خوبی می تواند از خود نشان داده و کاربری آسانی دارد. بسیاری ممکن بوده در درجه نخست آن را با دوربین سلفی اشتباه گیرند اما در حقیقت چنین نیست.

به گفته DJI، اسپارک ریموت کنترلی با پشتیبانی از ژست حرکتی داشته که بوسیله آن افراد می توانند کنترل آسانی روی پهپاد داشته باشند. به این فناوری پالم کنترل گفته شده و کاربری اسپارک را لذت بخش می سازد.

یبشتر محصولات DJI ابعاد بزرگی داشته و کوچک محسوب نمی شود. وزنی ۳۰۰ گرمی با ابعاد ۱۴۳*۱۴۳*۵۵ میلیمتری آن را بسیار کوچک نشان داده و با کاربری آسان. DJI قصد داشته این محصول را در رنگ آبی، سفید، قرمز، زرد و سبز عرضه دارد تا تنوع بسیاری به خریداران اسپارک دهد.

یکی از ویژگی های اسپارک قابلیت QuickShot یعنی تصویربرداری سریع بوده که شرکت مذکور شامل حال این پهپاد نمود. در بخش دوربین از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی با کیفیت فیلمبرداری ۴K بهره گرفته شد که می تواند تصویربرداری باکیفیتی را به ارمغان آورد.

البته نرخ فریم آن در دو کیفیت ۱۰۸۰ پیکسلی و ۴K یکسان بوده و متفاوت نباید دانست. قیمت اسپارک تنها ۴۹۹ دلار بوده و در بسته آن می توان شاهد ۳ پره، باتری اصلی و شارژ USB بود که لوازم جانبی اصلی محسوب می شوند اما با پرداخت ۶۹۹ دلار محصولی با لوازم جانبی متعدد شامل حال مشتریان قرار می گیرد.

عرضه اسپارک در ۱۵ ژوئن آغاز شده و پیش خرید نیز هم اکنون فعال است.

منبع

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *