انتشار تصاویر شماتیکی و رندرینگ جدید از آیفون ۸ اپل

شرکت اپل قصد داشته در ۵ ژوئن سال جاری طی کنفرانس WWDC 2017 که به عنوان کنفرانس توسعه دهندگان اپل شناخته می شود، محصولات متعدد و جدیدی را معرفی کند. محصولاتی که باید به مک بوک پرو بروزرسانی شده، اسپیکر هوشمند مبتنی برسیری، آیفون SE جدید و برخی دیگر را اشاره داشت.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون نسل جدید آیفون منتشر شد اما هیچ یک توسط اپل تایید یا تکذیب نشده تا به صحت این نسخه اشاره کرد. گفته می شود شرکت اپل به مناسبت ۱۰مین سالگرد عرضه آیفون نسخه ۱۰ سالگی را با تحول بزرگی معرفی می کند. نسخه ای با صفحه نمایش بدون حاشیه و کلید فیزیکی Home که سنسور اثر انگشت تاچ آیدی نیز در پس صفحه نمایش قرار گرفته است. به تازگی دسته ای تصاویر رندر شده و شماتیکی مربوط به آیفون ۸ منتشر شده که طراحی تصاویر قبل را تایید می کند.

در تصاویر آیفون ۸ بدون حاشیه بوده و خبری از کلید فیزیکی Home در قسمت زیرین صفحه نمایش نیست. وجود خروجی اسپیکری در بخش زیرین و پورت لایتینگ در کنار دوربین دوگانه عمودی بخش عقب، همه آن چیزی بوده که از تصاویر کسب می شود.

چنین طرحی تاکنون در آیفون ها به کار گرفته نشد و شایسته است آن را یک پرچمدار دانست. گفته می شود معرفی محصول در سپتامبر انجام شده و عرضه نیز به تعداد محدود بین اواخر سپتامبر تا اوایل نوامبر صورت می گیرد. جزئیات کافی و بیشتری در دست نیست و باید تا سپتامبر همانند هر سال به انتظار ادامه داد. البته شایعه شد در WWDC 2017 شرکت اپل ممکن است پیش نمایش آیفون ۸ را معرفی کند تا مخاطب را برای معرفی اصل در ماه سپتامبر آماده سازد.

از مشخصه های آیفون ۸ باید به صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی OLED، حافظه رم ۳ گیگابایتی، حافظه داخلی ۶۴ تا ۲۵۶ گیگابایتی، پردازنده A11 اپل و برخی مشخصه های بزرگ در یک پرچمدار.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.