افزایش سود آوری در صنایع به میزان ۳۸ درصد توسط هوش مصنوعی تا سال ۲۰۳۵

افزایش سود آوری در صنایع به میزان ۳۸ درصد توسط هوش مصنوعی تا سال ۲۰۳۵

در مقالات واخبار اخیر به فراگیری هوش مصنوعی در زندگی،کار و میتوان عنوان کرد در تمامی مراحل زندگی انسان ها اشاره کردیم.حال در این خبر قصد داریم شما را در جریان سودآوری صنایع توسط هوش مصنوعی قرار دهیم که این سهم به %۳۸ خواهد رسید.با ما همراهی کنید..گزارش ها حاکی از آنند که؛مطابق آماری که اخیرا مؤسسه تحقیقاتی Accenture منتشر کرده، پیش بینی می شود که هوش مصنوعی بتواند تا سال ۲۰۳۵ میزان سود حاصله در صنایع مختلف را به میزان %۳۸ افزایش دهد. به طور دقیق تر، هوش مصنوعی به عنوان قدرتی نو ظهور و انقلابی می تواند تا سال مذکور چیزی در حدود ۱۴ تریلیون دلار برای ۱۶ صنعت مختلف سودآوری داشته باشد.قطعا باید اظهار داشت که هوش مصنوعی در آینده ای نه چندان دور قادر خواهد بود که دنیا را متحول کند.هم اکنون نیز چشم اندازهایی از خود نمایان ساخته است.

با توجه به روند نمودار رشد سالیانه برخی صنایع که تصاویر کامل آن ها را می توانید در منبع خبر مشاهده کنید، پیش بینی می شود که رشد بعضی از آن ها تا سال ۲۰۳۵ دو برابر میزان فعلی شده و حتی در صنایعی همچون کارخانه های تولیدی و خدمات غذایی، شاهد رشدی بیش از این مقدار نیز باشیم.پس می توان نتیجه گرفت که این فناوری چقدر می تواند بر افزایش سود و کاهش مخارج تأثیر گذار باشد. از بین تمامی صنایع فعال، این صنایع آموزشی هستند که با %۸۴ درصد افزایش سود تا سال ۲۰۳۵ بیشترین منفعت را از هوش مصنوعی خواهند برد.

 

افزایش سود آوری در صنایع به میزان 38 درصد توسط هوش مصنوعی تا سال 2035

 

اگر بخواهیم این قضیه را بسط بدهیمفاین موضوع تقریبا در مورد اکثر کشورهای دنیا صدق می کند. پیش بینی می شود که صنایع ایالات متحده با به کارگیری هوش مصنوعی، افزایش سودی از ۲٫۶ به ۴٫۶ درصد را تجربه خواهند کرد (و این بیشترین سود حاصل در میان تمام کشورها خواهد بود)، و در این میان ژاپن با جهش از ۰٫۸ درصد به ۲٫۷ درصد سود کشوری است که بیشترین رشد سود را از به کارگیری هوش مصنوعی در صنایع خود تجربه خواهد کرد.

ایالات متحده آمریکا که یکی از بزرگترین بازارهای تولید هوش مصنوعی و به کارگیری آن در دنیاست، تا سال ۲۰۱۰ و با به کارگیری هوش مصنوعی در صنایع خود افزایش سودی ۲۵ درصدی را تجربه کرده که آمار فوق العاده ای است. اما پیش بینی ها حاکی از آنند که در صورت ادامه این کار، هوش مصنوعی می تواند تا سال ۲۰۳۵ ده درصد سود بیشتر به میزان فعلی نیز اضافه نماید.

پیش بینی های Accenture فقط محدود به موضوعاتی که گفتیم نیستند و موارد بسیار بیشتری را هم شامل می شوند که برای اطلاع از ریز جزئیات آن ها، می توانید همین حالا به منبع خبر مراجعه نمایید.توجه داشته باشید که در پیش بینی های Accenture فاکتورهای زیادی دخیل بوده و عوامل زیادی در نظر گرفته شده اند، از جمله این که اقتصاد در جذب تکنولوژی های جدید چه عملکردی از خود به نمایش می گذارد و این که هوش مصنوعی چقدر می تواند جایگزین خوبی برای نیروهای انسانی باشد.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.