آشنایی با تاریخ جهان با اپلیکیشن History of everything

تاریخ تحولات جهان و روندی که انسان‌های اولیه طی کردند تا به زندگی امروز برسند، برای همه جذاب است. اپلیکیشن History of everything با بهره‌مندی از تصاویر گرافیکی تاریخ را به تصویر کشیده است. این نرم‌افزار موبایل ابزار آموزشی بسیار جذابی است که تاریخ جهان را از ابتدا تا پیدایش اینترنت توضیح می‌دهد.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که همیشه علاقمند به یادگیری تاریخ بوده‌اید؛ اما مطالعه کتاب‌های حجیم تاریخی برای‌تان مشکل بوده است. این ایلیکیشن بهترین انتخاب برای شماست. تصاویر گرافیکی ساده با توضیحات اجمالی و کوتاه نه تنها در طول روز وقت شما را نمی‌گیرد. بلکه بسیار جذاب و مهیج است. از مزایای این نرم‌افزار موبایل می‌توان به تقویت زبان انگلیسی و یک بازی موبایل مفید و علمی برای کودکان اشاره کرد.

اپلیکیشن History of everything

اپلیکیشن History of everything نرم‌افزاری کاملا رایگان است که آن را با نام History در پلی استور می‌توانید دانلود و نصب کنید. از آن‌جایی که همیشه به خاطر سپردن تاریخ برای مردم مشکل بوده، این نرم‌افزار به کمک تصاویر و نمودارهای گرافیکی کار را راحت کرده است. اولین ویژگی این نرم‌افزار رابط کاربری آسان و ساده آن است. به طوری که کاملا مناسب کودکان طراحی شده است. با توجه به این‌که تمام تحولات تاریخی جهان و شیوه زندگی انسان‌های اولیه تا به امروز را بیان می‌کند، یک دایرةالمعارف جیبی محسوب می‌شود.

History کاملا متن باز است و قابلیت تغییر و انتشار به صورت اختصاصی را دارد. وقایع تاریخی در بازه زمانی کوچک قابل نمایش است و خلاصه‌ای از اطلاعات به صورت نمودار رسم شده است. این شیوه از تعریف تاریخ در آموزش و یادگیری وقایع بسیار موثر است. از این رو برای آموزش کودکان مناسب می‌باشد.

بعد از این‌که نرم‌افزار را باز می‌کنید، لیستی از وقایع تاریخی که در بازه‌های مختلف روی داده را مشاهده می‌کنید. برای نمایش زیرمجموعه هر یک از وقایع موجود در لیست کافی‌ست روی علامت + بزنید.

اپلیکیشن

هم‌چنین می‌توانید عنوان موردنظر خود را در صفحه اصلی نرم‌افزار جستجو کنید. قابلیت جستجو در محتوای برنامه بسیار کاربردی و مفید است.

معایب و مزایای برنامه History of everything

نکات مثبت

  • رابط کاربری آسان
  • دانلود رایگان نرم‌افزار
  • متن باز
  • مشاهده وقایع در بازه‌های زمانی کوتاه
  • ارائه خلاصه اطلاعات با نمودارهای گرافیکی
  • قابلیت جستجو در محتوای برنامه

نکات منفی

  • انتشار برنامه فقط به زبان انگلیسی
  • عدم وجود توضیح درباره بعضی از وقایع و رویدادها

اپ History

همان‌طور که گفتیم، نرم‌افزار History ابزاری آموزشی و کاربردی برای فهم تاریخچه زمین از پیدایش تاکنون است. شما می‌توانید تاریخچه جهان را به کمک تصاویر گرافیکی مطالعه کرده و از آن لذت ببرید. به دلیل این‌که این برنامه مخصوص تلفن‌های همراه است و روی گوشی نصب می‌شود. در هر مکان و زمانی در دسترس شما قرار دارد. به همین دلیل می‌توانید در اوقات فراغت خود آن را مطالعه کنید.

برنامه بسیار زیبا و جذاب است و توضیحات اجمالی درباره هر واقعه به شما می‌دهد. می‌توانید برای مطالعه توضیحات بیشتر متن کامل آن را مشاهده نمایید. این اپلیکیشن در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در دسترس است. اما از متون ساده و روان انتخاب شده تا کاملا قابل فهم باشد. می‌توانید به عنوان آموزش و تقویت زبان خود نیز از آن استفاده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments