مرور رده

هوش مصنوعی

۱۰ ابزار جادویی برای یادگیری زبان با هوش مصنوعی
اگر دوست دارید تا در کمترین زمان، با صرف کمترین هزینه و تنها در خانه مهارت‌های زبان خود را تقویت کنید، در این مطلب ۱۰ ابزار جادویی برای یادگیری زبان با هوش مصنوعی به شما معرفی شده است؛ پس با ما همراه باشید.
16 خطر هوش مصنوعی که در کمین بشر است!
با پیشرفت فوق‌العاده‌ی هوش مصنوعی، این فناوری قادر به بهبود بسیاری از جنبه‌های زندگی است، اما نباید از خطرات ممکن آن غفلت کنیم. در این مطلب به 16 مورد از خطرات احتمالی هوش مصنوعی اشاره شده است. با ما همراه باشید.
نحوه استفاده از گوگل بارد (راهنمای تصویری)
در این مقاله از نحوه ثبت‌نام تا چگونگی استفاده از این چت بات سودمند و رایگان را به‌صورت تصویری آموزش می‌دهیم تا بهتر و راحت‌تر، با ویژگی‌ها و کاربردهای هوش مصنوعی گوگل بارد آشنا شوید. با ما همراه باشید.
جادوی جدید هوش مصنوعی در تغییر تصاویر
اگر تا به حال با برنامه فتوشاپ کار کرده باشید احتمالا با ابزار «Warp» آشنایی دارید. مدل جدید «DragGAN» هم تقریبا شبیه ابزار Warp است اما بسیار قدرتمندتر؛ به طوری که حتی به کاربران مبتدی نیز توانایی‌های تغییراتی در تصاویر می‌دهد که حتی انجام…
راهنمای کامل استفاده از اپلیکیشن Wombo به همراه آموزش تصویری
وقتی که آقای Ben-Zion Benkhin در آگوست 2020 روی پشت بام خود در کانادا مشغول سیگار کشیدن بود، یک ایده بسیار جالب کشف کرد: می‌توان با استفاده از هوش مصنوعی، عکس‌های سلفی ثابت را با آهنگ‌های مختلف ترکیب کرد و از آن‌ها، یک موزیک ویدئوی بامزه…
//