ساعت ورزشی هوشمند و معرفی ساعت های گارمین فنیکس Fenix

شرکت Garmin،  فنیکس ۶ ( Fenix 6)  را به بازار عرضه کرده است که در مجموع ۱۲ مدل جدید را شامل می شود که مدل های اصلی آن Garmin Fenix 6S ، ۶ و ۶X است. ابعاد این ساعت ها ۴۲ میلی متر ، ۴۷ میلی متر و ۵۱ میلی متر می باشد.

در حقیقت ، این ها ساعتهای بسیار توانمند triathlete  (ورزشی سه گانه) هستند . از جمله عملکردهای این ساعت های هوشمند ورزشی نظارت بر ضربان قلب ، ردیابی دقیق GPS ، حالت های چندگانه ورزشی و حسگرهای بی شمار دیگری برای ردیابی مکان شما هستند.

این ها ساعت های هوشمندی هستند که می توانند برای پرداخت های بدون تماس (از طریق پرداخت Garmin Pay) مورد استفاده قرار گیرند و می توانند از طریق تلفن هوشمند شما اعلان هایی دریافت کنند ، اگرچه صفحه نمایش های آنها به عنوان مثال Apple Watch فانتزی نیست.

همه آنها تا ۱۰ATM مقاوم در برابر آب هستند (به این معنی که آنها برای همه فعالیت های آبی به جز غواصی مناسب هستند) و می توانند به صورت بی سیم به یک تن لوازم جانبی وصل شوند.

یکی از ویژگی های جدید که تمام ساعت های Fenix 6 به اشتراک می گذارد PacePro است ، که به شما امکان می دهد مسیر دویدن خود را برنامه ریزی کرده و همانطور که می خواهید جهت را به شما راهنمایی کند.

همچنین Power Manager نیز وجود دارد که دقیقاً به شما می گوید چگونه ویژگی های مختلفی که استفاده می کنید عمر باتری ساعت را تحت تأثیر قرار می دهد.

در کنار مدل های Fenix 6S ، ۶ و ۶X ، سه گزینه دیگر نیز وجود دارد: نرم افزاری برای موسیقی ، نقشه ها و WiFi. شیشه کریستالی sapphire روی صفحه نمایش و صفحه خورشیدی برای شارژ خورشیدی (موجود فقط در یک مدل) وجود دارد.

Garmin Fenix 6X Pro Solar ، دارای چندین ویژگی است که هیچکدام از ساعتهای قبلی  Fenix آن را نداشته است. این ویژگی ها شامل یک صفحه نمایش بزرگتر۱.۴ اینچی ، شارژ داخلی خورشیدی است که عمر باتری را از ۲۱ تا ۲۴ روز در حالت ساعت هوشمند افزایش می دهد. این حالت در حالت GPS به ۶۰ تا ۶۶ ساعت و از ۸۰ تا ۱۲۰ روز در حالت ساعت ذخیره باتری تغییر می کند.

ساعت هوشمند فنیکس خورشیدی
ساعت هوشمند فنیکس خورشیدی

به عنوان مثال ، شما باید ساعت ۳ ظهر زمانی که آفتاب کاملا در آسمان است بپوشید تا کامل شارژ شود . در هر صورت این ساعت های هوشمند از هر ساعت معمولی بهتر هستند.

۶X Pro Solar همچنین دارای یک مورد ۵۱ میلیمتری از جنس کربن تیتانیوم یا الماس است که ۳۲ گیگابایت حافظه برای ذخیره موسیقی و برخی از موارد نرم افزاری می باشد

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که به دلیل ویژگی شارژ خورشیدی ، ۶X Pro Solar را نمی توان با شیشه sapphire پیکربندی کرد ، در حالی که ساعتهای دیگر می توانند. به عنوان مثال ، ۶X همان نوع خورشیدی است ، فقط بدون شارژ خورشیدی و کیس تیتانیوم است و می توان آن را با شیشه sapphire تنظیم کرد .

Fenix 6 دارای یک مورد ۴۷ میلیمتری با صفحه نمایش ۱.۳ اینچی و باتری است که تا ۱۴ روز  در حالت هوشمند، ۳۶ ساعت در حالت GPS و ۴۸ روز در حالت مصرف باتری باقی می ماند.

کوچکترین دستگاه در رنج Fenix 6S  ، ۴۲ میلی متری است. دارای صفحه نمایش ۱.۲ اینچی و عمر باتری حداکثر ۹ روز در حالت ساعت هوشمند ، ۲۵ ساعت در حالت GPS و ۳۴ روز در حالت صرفه جویی در باتری است.

نکات ویژه و پنهان Galaxy Note 10 که لازم است بدانید

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=11946
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.