10 برنامه اصلی مهم Android (نسخه سپتامبر 2019)

در این مقاله ۱۰ برنامه اصلی و مهم (Android) اندرویدی نسخه سپتامبر ۲۰۱۹ به شما معرفی می شود.

SOLID EXPLORER FILE MANAGER


برخی از افراد سالها بدون نیاز به نرم افزار مدیر یت فایل، از اندروید استفاده می کننند در حالی که برخی دیگر از همان روز اول به یک نرم افزار مدیریت فایل نیاز پیدا می کنند. اگر اتفاقاً یکی از آن دسته افرادی هستید که به یکی از آنها نیاز دارید ، Solid Explorer پشتیبانی از فایل های فشرده شده و محافظت از رمز عبور را انجام می دهد.

این نرم افزار همچنین دارای یک حافظه بزرگ ذخیره سازی ابری (cloud) است و از Dropbox ، OneDrive و Google Drive پشتیبانی می کند.

SOLID EXPLORER FILE MANAGER
مدیریت فایل

LASTPASS


چه نسخه رایگان و چه نسخه  premium  این اپلیکیشن را انتخاب کنید، از ابزاری استفاده کرده اید که نه تنها رمز عبور را حفظ می کند بلکه استفاده از آن را بسیار راحت می کند.

نسخه رایگان به ویژه از این جهت مفید است که به شما امکان می دهد داده های خود را بین دستگاه های مختلف همگام سازی یا syncکنید.

نرم افزار LASTPASS

WIFIANALYZER


این برنامه، یک اپلیکیشن فوق العاده مفید که به شما امکان می دهد شبکه های Wi-Fi را مستقیماً از دستگاه Android خود تجزیه و تحلیل کنید.

به خصوص برای اندازه گیری قدرت سیگنال یا شناسایی کانال های شلوغ مفید است.

نرم افزار WIFIANALYZER
نرم افزار WIFIANALYZER

MANUAL CAMERA (دوربین دستی)


بهترین ، کاملترین برنامه دوربین که می توانید برای Android دریافت کنید. اگر می خواهید قبل از فشردن دکمه ضبط ، بتوانید مجموعه ای از تنظیمات را تغییر دهید ، این برنامه برای شما مناسب است. این نزدیکترین چیزی است که با داشتن DSLR قادر به بازی کردن در تلفن هوشمند خود هستید.

MANUAL-CAMERA1
MANUAL-CAMERA1

SECURE FREEDOME (امنیت آزاد)


 یک VPN کاملاً ناشناس که باعث صرفه جویی در اینترنت می شود ، چه در شبکه های تلفن همراه و یا یک کافی نت رایگان از Wi-Fi استفاده کنید مفید می باشد. سرعت عالی و پهنای باند نامحدود به همراه حفظ حریم خصوصی قوی این برنامه را به مراتب بهتر از یک برنامه VPN رایگان (که می تواند مشکوک باشد) می کند.

F-SECURE-FREEDOME
F-SECURE-FREEDOME

BATTERY WIDGET REBORN 2019


ویجت هر چیزی که در مورد باتری گوشی های هوشمند آندروید خود میخواهید بدانید ، به علاوه امکانات دیگر را شامل می شود!

BATTERY-WIDGET-REBORN-2019
BATTERY-WIDGET-REBORN-

CHRONUS


برنامه کاملاً برجسته ای که طیف گسترده ای از ابزارکهای قفل و صفحه اصلی را ارائه می دهد که می تواند زمان فعلی و زمان در مکان های مختلف ، آب و هوا ، وظایف ، تقویم و موارد دیگر را نمایش دهد.

CHRONUS
CHRONUS

OFFICE LENS (لنزهای اداری)


تلفن هوشمند خود را به تخته وایت برد و دستگاه اسکن اسناد تبدیل کنید. خروجی را به عنوان تصاویر ، PDF ها یا اسناد Word ذخیره کنید. برنامه فوق العاده مفید برای کسانی که عکسهای فوری از اسناد را می خواهند.

OFFICE-LENS
OFFICE-LENS

BRAVE


مرورگر وب سریع ، رایگان و ایمن مسدود کننده پنجره تبلیغات (pop up) . اگر به دنبال بهترین مصرف باتری کمتر هستید ، این مرورگر مناسب است.

اپلیکیشن BRAVE
اپلیکیشن BRAVE

WAZE (ویز)


یک برنامه ناوبری زیبا که در داخل ماشین وجود دارد. من سادگی این برنامه را دوست دارم ، سفر کردن را بسیار ساده و راحت می کند. همچنین با Android Auto کار می کند ، بنابراین جایگزینی مناسب برای Google Maps است.

 

اپلیکیشن WAZE
اپلیکیشن WAZE

چند برنامه رایگان برای ساخت اپلیکیشن (App) بدون کدنویسی

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=12032
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.